Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: to jest nas trzech, dobry początek.Kto jeszcze :naughty:

Opublikowano

Dopisywac sie !:D

Opublikowano

Jestem na tak.

Tylko kiedy i o której?

Opublikowano

Ja też jestem chętny na mały spot :D Też jestem z Piotrkowa i mam nadzieje, że jest nas więcej :D

Opublikowano

No to mamy 5 osób :)

Opublikowano

O prosze :D widze, ze cos sie rusza :kox:

Opublikowano

:hi: No to jedziemy z jakimś terminem,od czegoś trzeba zacząć :kox: , jest pięciu to i tak dobrze.Jeździłem na spoty do łodzi i swego czasu było tam sporo aut,liczyło się w dziesiątkach a teraz deklaruje się sporo osób a jak co do czego to są dwie osoby albo jedna.Więc już nie jeżdżę bo mam do łodzi ponad dwadzieścia kilosów i nie opyla mi się jechać oglądać pustego parkingu. Do Piotrkowa ta sama droga ale może znajdzie się jakaś grupa ludzi co wygospodaruje sobie godzine raz w tygodniu by się spotka i pogada o bajerach :wink: ,ja też pracuje i to długo ale są weekendy więc nie wierze że się nie da.Bo to jest tak, że jak kogoś coś kręci to i czas się na to znajdzie.Więc dawać panowie

Opublikowano

To jaki termin by pasował i w jakich godzinach?

Ja proponuje godziny po 20.

dzień każdy prócz środy.

Opublikowano

To jaki termin by pasował i w jakich godzinach?

Ja proponuje godziny po 20.

dzień każdy prócz środy.

No ja też był bym chętny , może w niedzielę po 20 ??

Opublikowano

A co powiecie o sobocie po 20? ja niestety w niedziele nie dam rady:(

Opublikowano

To jak zgadujemy się na ten weekend?

Opublikowano

możemy w ten weekend:) jestem za

Opublikowano

możemy w ten weekend:) jestem za

Ja moge podjechać ale w niedzielę po 20

Opublikowano

Mnie niedziela też pasuje.

Opublikowano

z doświadczenia wiem że najlepszy dzien na spota jest w tygodniu bo przy weeekendzie kazdy ma imieniny,urodziny,zachla pałe itd. :wink::decayed:

Opublikowano

A co powiecie o piątku? w nawiązaniu do odpowiedzi kolegi klysek

Opublikowano

Proponuje piątek albo sobote po 20

Opublikowano

Ja w ten piątek niestety nie dam rady. Auto trafiło na warsztat i wyjedzie w sobotę jak nie będzie jakiejś obsówy.

A niestety sobota odpada imieninowa impreza Teresy.

Jeżeli można innym autem się pokazać to w piątek dam radę kolo 20:40 po pracy.

Opublikowano

Ja w ten piątek niestety nie dam rady. Auto trafiło na warsztat i wyjedzie w sobotę jak nie będzie jakiejś obsówy.

A niestety sobota odpada imieninowa impreza Teresy.

Jeżeli można innym autem się pokazać to w piątek dam radę kolo 20:40 po pracy.

Myślę, że można się spotkać mimo wszystko w piątek (dzisiaj) jeżeli każdemu pasuje. Chociaż się spotkać, poznać i ustalić szczegóły kolejnego spotkania:)

Edytowane przez kaka188

Opublikowano

To co spotkanie dzisiaj ????


Cisza to znaczy że dziś nic niema???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.