Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim


acidburn

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika ciemnego/czarnego audika :good: widzianego w sobotę około godziny 11 w Radomsku :).

Jechałem za kolegą czerwona B5, mrugałem długimi, wyprzedziłem i awaryjnymi pozdrowiłem, niestety nie miałem naklejki na klapie bo dopiero co odebrałem ją od lakiernika.

Pozdrawiam jeszcze raz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z was ma granatową b6, na listwach s-line, podwójny wydech z tyłu wiec pewnie to 2.5 albo przerobione 1.9. dzis zauwazyłem je koło domu Klaji, wtajemniczony bedzie wiedział, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto z was ma granatową b6, na listwach s-line, podwójny wydech z tyłu wiec pewnie to 2.5 albo przerobione 1.9. dzis zauwazyłem je koło domu Klaji, wtajemniczony bedzie wiedział, pozdrawiam

Myślę, że najprędziej 1.8T lub 3.0 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie, z której myjni samochodowej w Piotrkowie korzystacie? I oczywiście chętnie polecacie. Chodzi mi o myjnie ręczną...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zelaznej :good:

Na Żelaznej są dwie :gwizdanie:

Ja myję na Dworskiej. Tyle że metodą gąbka+wiadro. :gwizdanie:

Doszedłem do wniosku, że żeby nie wiem jak mył i ile wydał na myjnię, to niestety bezdotykowo autka się za cholerę nie domyje.

Leję za 1zł wody z proszkiem do wiadra. Zwilżam autko i myję ręcznie, a później spłukuję. No i wosk itd. :good:

Robię to raczej wieczorem, bo w ciągu dnia ludzie się trochę denerwują, że za długo schodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zelaznej :good:

Na Żelaznej są dwie :gwizdanie:

Ja myję na Dworskiej. Tyle że metodą gąbka+wiadro. :gwizdanie:

Doszedłem do wniosku, że żeby nie wiem jak mył i ile wydał na myjnię, to niestety bezdotykowo autka się za cholerę nie domyje.

Leję za 1zł wody z proszkiem do wiadra. Zwilżam autko i myję ręcznie, a później spłukuję. No i wosk itd. :good:

Robię to raczej wieczorem, bo w ciągu dnia ludzie się trochę denerwują, że za długo schodzi.

no niestety nie sprecyzowałem... są dwie jedna ta po stronie ulicy po której jest stacja bliska a druga jest na przeciwko tam jest stacja diagnostyczna;] ale rzeczywiście jezeli masz dluzsza chwile to lepiej wiadro i woda :evil: [br]Dopisany: 07-10-2010, 19:32:49_________________________________________________pisze sie ktos jutro na wyjazd do łdz na zlot?? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja po 23 października będę w PL. Wiec piszę sie na każdego spota spot:D ja tam fuzję myję na myjce przy PEUK na Roosevelta głupie przyzwyczajenie :D, natomiast na myjce na ul. żelaznej po stronie Bliskiej myjka ma za***iste ciśnienie trzeba uważać :D

znajoma jest wam B6 rejestracja E1 CAFE ??? należy do klubu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jezdzi taka po piotrkowie..

nie zapominajmy o wspanialej joli rutowicz ktora sie lansi srebrna a4 b6 :naughty: trzeba jolcie zwerbowac do klubu :polew: :polew:

1.8 T + 17" ??? widziałem ją raz. Kobitka nie umie jeszcze cofać ani parkować miałem polewę z niej kiedyś pod carrefurem. :D A betke chyba już skasowała :P[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:21_________________________________________________Czyja niunia stała wczoraj w obrębie "Kwadratu" na Belzackiej EP 4025X B6 Avant na ramkach klubowych...?69c32f7fd6692045.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie i Panie

Szukam kogoś z kompem i interfejsem do podpięcia mojego autka (AFN), odmówiło posłuszeństwa i nie chce odpalić. Podejrzenie pada na pompę wtryskową lub sterownik.

Może ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie, ale niestety mój interfejs uległ zmasakrowaniu.

Jak coś będę wiedział to się odezwę.

Pzdr. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...