Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Może ja bym też zajrzał ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdrowienia dla kierownika ciemnego/czarnego audika :good: widzianego w sobotę około godziny 11 w Radomsku :).

Jechałem za kolegą czerwona B5, mrugałem długimi, wyprzedziłem i awaryjnymi pozdrowiłem, niestety nie miałem naklejki na klapie bo dopiero co odebrałem ją od lakiernika.

Pozdrawiam jeszcze raz :)

Opublikowano

No to jak tam Panowie?

Myślimy o jakimś spociku?...

Opublikowano

Można coś zorganizować przy okazji może też inne autka z grupy VAG?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kto z was ma granatową b6, na listwach s-line, podwójny wydech z tyłu wiec pewnie to 2.5 albo przerobione 1.9. dzis zauwazyłem je koło domu Klaji, wtajemniczony bedzie wiedział, pozdrawiam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Kto z was ma granatową b6, na listwach s-line, podwójny wydech z tyłu wiec pewnie to 2.5 albo przerobione 1.9. dzis zauwazyłem je koło domu Klaji, wtajemniczony bedzie wiedział, pozdrawiam

Myślę, że najprędziej 1.8T lub 3.0 :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

no i są jakieś plany na spota ???:gwizdanie: :gwizdanie:

a moze jakis grupowy wyjazd na spocik do łdz??

Opublikowano

U mnie wyjazdowy odpada, ale na miejscu :good:

Pzdr

Opublikowano

Witam

Panowie, z której myjni samochodowej w Piotrkowie korzystacie? I oczywiście chętnie polecacie. Chodzi mi o myjnie ręczną...

Pzdr

Opublikowano

na zelaznej :good:

Na Żelaznej są dwie :gwizdanie:

Ja myję na Dworskiej. Tyle że metodą gąbka+wiadro. :gwizdanie:

Doszedłem do wniosku, że żeby nie wiem jak mył i ile wydał na myjnię, to niestety bezdotykowo autka się za cholerę nie domyje.

Leję za 1zł wody z proszkiem do wiadra. Zwilżam autko i myję ręcznie, a później spłukuję. No i wosk itd. :good:

Robię to raczej wieczorem, bo w ciągu dnia ludzie się trochę denerwują, że za długo schodzi.

Opublikowano

Myślę, że najprędziej 1.8T lub 3.0 :polew:

być moze :tongue4:

Opublikowano

na zelaznej :good:

Na Żelaznej są dwie :gwizdanie:

Ja myję na Dworskiej. Tyle że metodą gąbka+wiadro. :gwizdanie:

Doszedłem do wniosku, że żeby nie wiem jak mył i ile wydał na myjnię, to niestety bezdotykowo autka się za cholerę nie domyje.

Leję za 1zł wody z proszkiem do wiadra. Zwilżam autko i myję ręcznie, a później spłukuję. No i wosk itd. :good:

Robię to raczej wieczorem, bo w ciągu dnia ludzie się trochę denerwują, że za długo schodzi.

no niestety nie sprecyzowałem... są dwie jedna ta po stronie ulicy po której jest stacja bliska a druga jest na przeciwko tam jest stacja diagnostyczna;] ale rzeczywiście jezeli masz dluzsza chwile to lepiej wiadro i woda :evil: [br]Dopisany: 07-10-2010, 19:32:49_________________________________________________pisze sie ktos jutro na wyjazd do łdz na zlot?? :wink4:

Opublikowano

ja po 23 października będę w PL. Wiec piszę sie na każdego spota spot:D ja tam fuzję myję na myjce przy PEUK na Roosevelta głupie przyzwyczajenie :D, natomiast na myjce na ul. żelaznej po stronie Bliskiej myjka ma za***iste ciśnienie trzeba uważać :D

znajoma jest wam B6 rejestracja E1 CAFE ??? należy do klubu??

Opublikowano

znajoma jest wam B6 rejestracja E1 CAFE ??? należy do klubu??

W kombi ??

Opublikowano

no jezdzi taka po piotrkowie..

nie zapominajmy o wspanialej joli rutowicz ktora sie lansi srebrna a4 b6 :naughty: trzeba jolcie zwerbowac do klubu :polew: :polew:

Opublikowano

Witajcie :)

Trwają jeszcze zapisy na ręczniki klubowo-plażowe

Oto link : RĘCZNIKI KLUBOWE - http://www.a4-klub.pl/smf/recznik_plazowy_1_tura_zbieramy_chetnych-t87352.0.html

ZAPRASZAM WSZYSTKICH CHĘTNYCH :good:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

no jezdzi taka po piotrkowie..

nie zapominajmy o wspanialej joli rutowicz ktora sie lansi srebrna a4 b6 :naughty: trzeba jolcie zwerbowac do klubu :polew: :polew:

1.8 T + 17" ??? widziałem ją raz. Kobitka nie umie jeszcze cofać ani parkować miałem polewę z niej kiedyś pod carrefurem. :D A betke chyba już skasowała :P[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 14:21_________________________________________________Czyja niunia stała wczoraj w obrębie "Kwadratu" na Belzackiej EP 4025X B6 Avant na ramkach klubowych...?69c32f7fd6692045.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam Panowie i Panie

Szukam kogoś z kompem i interfejsem do podpięcia mojego autka (AFN), odmówiło posłuszeństwa i nie chce odpalić. Podejrzenie pada na pompę wtryskową lub sterownik.

Może ktoś pomóc?

Opublikowano

Bardzo chętnie, ale niestety mój interfejs uległ zmasakrowaniu.

Jak coś będę wiedział to się odezwę.

Pzdr. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.