Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak sie zrobi cieplo tez was odwiedze....

Opublikowano

no gdy sie cieplej zrobi to sie zrobi wypad na zalew wtedy na pewno więcej osób było by chętnych

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zaproszam wszystkich chętnych do Tomaszowa Mazowieckiego, spocik na Placu Kościuszki pod starym sądem.

4.04.2009r. godz 17:00 Zapraszamy :hi:

Opublikowano

ajjj niech szybciej sie robi cieplo.... sezon grilowy czas zaczac ;p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam.

Gdyby ktoś się nudził w sobotę zapraszamy do nas :hi:

II Spocik Skierniewicki odbędzie się już w tą sobotę 18 kwietnia

Zaczynamy na Parkingu nad Zalewem ul. Konwaliowa 20 o godzinie 17.00

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

a Moze zrobimy grila nad zalewem w ten weekend?? ;)

Opublikowano

Siemanko.

Gdyby w sobotę ktoś się nudził to zapraszamy na nasz Skierniewicki Spocik :>

Termin sobota 16 maja o godzinie 17.00 na Parkingu nad Zalewem, ul. Konwaliowa 20

Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników :a4fan::drinks:

Opublikowano

Witam wszystkich audi-fanów serdecznie :hi:

Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend?

Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic

jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą

Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie,

czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej

Koszt pola:

15zł za namiot

5zł za auto

Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później

  • 1 rok później...
Opublikowano

Ktos by sie pisal na spocik w ptb w niedziele za tydzien?..

Moze jakies sugestie pomysly??;)...nic sie w lodzkim nie dzieje;/

Opublikowano

Nie zmarnuj swojego głosu wyborczego, głosuj z sercem --> http://glosujteraz.pl

Opublikowano

A może udałoby się zebrać kilka autek...? Są w ogóle chętni?

Opublikowano

ja moge podjechać :decayed:

Opublikowano

Jak na P-ków, to i tak wielki sukces, że w ogóle ktoś się zgłosił. Trudne miasto... Dzięki Rossi_46 za wpis. Może uda się wreszcie zebrać większą ekipę. Pzdr.

Opublikowano

może też się skuszę :mysli:

Opublikowano

Rośniemy w siłę :cool1: Myślę, że przy takim obrocie spraw można powoli planować miejsca i termin spota.

Opublikowano

Może coś koło pierwszego weekendu lipcowego???

Opublikowano

Dostałem przed chwilą informację, że jest organizowany spot w czwartek (24.06) o godz. 19. Spotkanie organizują moi koledzy z Audi 80 (kiedyś należałem do tego klubu), ale spot będzie miał charakter ogólny - dla fanów OOOO. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam na 19:00 - parking przy Lidlu. Ja na jakieś pół godz. na pewno się (w)stawię.

Opublikowano

Spróbuję się pokazać :mysli:

Opublikowano

Zapraszam(y), chociaż pogoda pod zdechłym psem. Mam nadzieję, że się rozpogodzi.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.