Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim


acidburn

Rekomendowane odpowiedzi

siemka , próbuje zorganizowac spot w Tomaszowie na Ul. PCK (przystan pilica) sobota godz 20, bedzie ktos? moze jakies inne propozycje?

---------- Post dopisany 14-03-2013 at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany 12-03-2013 at 19:51 ----------

Ludzie żyjecie? Co jest z wami nikt juz kur.. nie ma audi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano taka to wieś ten nasz Piotrków, że wogóle trudno coś tu zrobić. Swego czasu więcej kolegów z AUDI 80 udało się zgadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... podobno jutro jest zmotoryzowany dzien dziecka:decayed: bedzie mozna sie wyszalec zapewnie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oraz Panie (jeśli są) witam po sąsiedzku :hi:

Czy ktoś z Was może mi jakąś opinie napisać o EvoRider, który znajduje się u Was w mieście? Robię rozeznanie w temacie jako, że do Rogala dostać się nie mogę (zero odzewu chyba są mega zarobieni). Na razie mam od jednej osoby potwierdzoną opinię, ze robił tam auto u Was w mieście i jest ok. Coś może wy dodacie od siebie? :eusathink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje rady. gdzie w Piotrkowe można podjechac na stację diaostyczna zeby mi zobaczyli auto przed kupnem?

Sprawa pilna bo na jutro :)

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie oraz Panie (jeśli są) witam po sąsiedzku :hi:

Czy ktoś z Was może mi jakąś opinie napisać o EvoRider, który znajduje się u Was w mieście? Robię rozeznanie w temacie jako, że do Rogala dostać się nie mogę (zero odzewu chyba są mega zarobieni). Na razie mam od jednej osoby potwierdzoną opinię, ze robił tam auto u Was w mieście i jest ok. Coś może wy dodacie od siebie? :eusathink::wink:

Ja jeżdżę na sofcie od Evorider i wszystko super.

Co do Rogala to sam możesz poczytać:

R-Performance (Rogal) korekta i wybuchło turbo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Panowie i Panie jeśli jakieś są ;) mam prośbę , moja koleżanka potrzebuje przeprowadzić ankietę do pracy dyplomowej z zakresu rewitalizacji starego Kina Hawana , potrzebne są opinie ludzi mieszkających w Piotrkowie Trybunalskim , jak macie chwilę to kliknijcie ;)https://www.facebook.com/pages/Spotted-Piotrk%C3%B3w-Tryb/158458464305308 lub bezpośrednio w ankietę Ankieta - Rewitalizacja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś cienko im to idzie,dużo aut lata po Piotrkowie i okolicach na ramkach klubowych ale niestety nie przekłada się to na spoty a szkoda :kwasny:.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy i też chętnie załapał bym się na jakiś spot:) jakby działo się coś w Piotrkowie albo okolicach to dawajcie znać :)

Edytowane przez kaka188
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...