Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Piotrkowie Trybunalskim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo chętnie, ale niestety mój interfejs uległ zmasakrowaniu.

Jak coś będę wiedział to się odezwę.

Pzdr. :hi:

Thx :confused4:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

to jak Piotrkow wogole nie robi spotow ?

Opublikowano

Proponuje Spot W niedziele o godzinie 20:00 na parkingu koło intermarche :hi:

Czy są jacyś chętni

Opublikowano
:hi: to ja proponuje leciec w niedziele na 18 do LDZ :naughty:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Co powiecie na zlot 14.05.11 r. (przyszła sobota) o 17 ?? :mysli:

Opublikowano

Co powiecie na zlot 14.05.11 r. (przyszła sobota) o 17 ?? :mysli:

:good: Postaram sie być.

Opublikowano

Może jeszcze ktoś chętny ? :decayed:

Będzie jeszcze jedno audi oprócz mojego, więc jak na razie 3 szt :good:

Opublikowano

Gdzie był by ten zlocik jestem zainteresowany :wink4:

Opublikowano

Ja niestety sam nie dam rady podjechać bo coś ważnego mi wyskoczyło :wallbash:

Musimy się zmówić ze sporym wyprzedzeniem żeby więcej osób mogło dojechać

Opublikowano

To może już dziś zacznijmy się umawiać, bo ja byłem z kumplem pod LIDLEM. Coprawda o 18:20, bo prosto z pracy podjechaliśmy, ale nikogo nie było.

MOŻE NASTĘPNA NIEDZIELA??? 22.05.2011r

GODZINA JAKAŚ 18:00-18:30. :cool1:

Opublikowano

Byłbym chętny na Niedziele Ale musimy się zmówić wcześniej

To jak z tym spotem w niedziele o 18:00 Pod Lidlem

Ktoś chętny Na Dziś :wink4:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Ruszymy z jakim spotem w tym naszym grajdole??

Są jacyś chętni.[br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 14:40_________________________________________________SPOT przed LIDLEM 11.12.2011 godzina 15:00 :cool1:

Niech ktoś się wreszcie zdecyduje i przyjedzie.

Opublikowano

ja przyjadę ale golfikiem :)

Opublikowano

ja przyjadę ale golfikiem :)

No i gitara.

Przecież nie trzeba mieć audi żeby się spotkać.

Pozdawiam. Do zobaczenia. :hi:[br]Dopisany: 30 Listopad 2011, 14:12_________________________________________________

ja przyjadę ale golfikiem :)

No i gitara.

Przecież nie trzeba mieć audi żeby się spotkać.

Pozdawiam. Do zobaczenia. :hi:

No ludziska ruszcie się.

Chyba zbyt wiele osób tu nie zagląda. :wallbash:

Opublikowano

Ja też postaram się być, ale jeszcze nie wiem czym. Jak zdążę zrobić motor to zajadę audiczką, a jak nie to czymś innym.

Już wszystko OK, więc będę A4.

Opublikowano

Marcin.

przecież silnik masz już zrobiony.

w porządnej firmie naprawiasz auto

Opublikowano

No dokładnie,

mam nadzieję że też przyjedziesz. W końcu to twoja zasługo że będę miał czym przyjechać.

Pozdrawiam wszystkich i zapraszam

SPOT przed LIDLEM 11.12.2011 godzina 15:00 :cool1:

Niech ktoś się wreszcie zdecyduje i przyjedzie.

Opublikowano

Marcin.

przecież silnik masz już zrobiony.

w porządnej firmie naprawiasz auto

Gdzie naprawiasz auto ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.