-
Spociki Radomszczańskie
Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
-
Spocik w Kutnie
Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
-
Spociki Łódzkie
Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
-
Spocik w Wieluniu
Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
-
Spociki w Skierniewicach
Witam wszystkich audi-fanów serdecznie Zrobiło się ciepło i co byście powiedzieli na spotkanie nad zalewem sulejowskim w czerwcowy długi weekend? Jeśli ktoś chętny to zbierajcie namioty i śpiwory i wpadajcie do Karolinowa, nieopodal Smardzewic jest tam fajne niedrogie pole namiotowe nad samą wodą Ja tam będę przebywał od 10 do 15 czerwca, jeśli jest ktoś chętny to wpadajcie, czym więcej osób, tym ciekawiej i weselej Koszt pola: 15zł za namiot 5zł za auto Dojazd jak będzie potrzeba wytłumaczę później
-
Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
i nad zalewem fajniej by było
-
Nowicjusz - wątek powitalny
[Tuszyn / woj łódzkie] Dzień dobry Witam wszystkich Pozdrowionka dla użytkowników
misior_kucu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta