Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sprężyny H&R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, od 2 tyg mam założone sprężyny h&R dedykowane do mojego samochodu ( dobierane po tabliczce znamionowej ) samochod to audi a4 2.0 tfsi quattro

I mam teraz pytanie przejechałem na nich około 450 km

I tył jest niżej około 1 cm niż przód

Czy to sie wyrówna ? Czy sprężyny musza sie ułożyć ??

Lipnie to troche wyglada szczerze mówiąc

Dodam ze sprężyny kupiłem -25 mm

Opublikowano

nie wyrówna się. one się układają na pierwszym przejeździe.

Opublikowano
  • Autor

No to kiepsko mierząc od ziemi tył mam 67 do błotnika a przód 67,9 :/

Opublikowano

Bujałem się z takim samym problemem w poprzednim aucie z tym, że ze sprężynami MTS technik i nie ułożyło się na równo.

Opublikowano

Napisano dziś, 15:32
Bujałem się z takim samym problemem w poprzednim aucie z tym, że ze sprężynami MTS technik i nie ułożyło się na równo.

po ilu? mi kiedyś też tak stało poprzednie auto ale ułożyło się po 15km

Edytowane przez robitl

Opublikowano

Napisano dziś, 15:32

Bujałem się z takim samym problemem w poprzednim aucie z tym, że ze sprężynami MTS technik i nie ułożyło się na równo.

po ilu? mi kiedyś też tak stało poprzednie auto ale ułożyło się po 15km

No aż tyle nie przejechałem. Pierwszy zestaw był -30/-30 a później po około 7tys zmieniłem przednie sprężyny na -40

No to kiepsko mierząc od ziemi tył mam 67 do błotnika a przód 67,9 :/

Centymetr różnicy to już widać :kwasny:

Opublikowano

no także kolego masz odpowiedz, jakby miało się ułożyć to już by to dawno zrobiło. a teraz to chyba musisz coś niższego kupić na ten przód bo jak tył wyżej stoi to jeszcze pół biedy ale przód to musi być masakra, tym bardziej w b8

Opublikowano
  • Autor

Widac widac jest znaczna roznica tył idealnie ale ten przód lipa a specjalnie zamawiałem pod silnik wagę itd i myślałem ze taka firma jak h&R nie zrobi lipy łudziłam sie jesCze tym ułożeniem

O to chodzi zeby tył był wyżej a przód niżej to spoko ale odwrotnie kiepsko to wyglada

Opublikowano

Zmień talerzyki amorów na takie z b5

Opublikowano

Trzeba było zamówić eibach -30 mi siadło równo ok 65.5 cm


Zawsze mozesz kupić na tył podkładki pod spręzyny podniosą ok 1 cm , mam takie bo kupiłem do siebie ale nie załorzyłem bo zawias siadł równo jak chcesz to pisz na PW

Opublikowano

Jak kolega wyżej napisał, najlepiej dokup podkładki i będzie Pan zadowolony :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.