Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4B6 2.0 ALT sprawny wydech, cicha praca do 3 tyś obr


Misiek1219

Rekomendowane odpowiedzi

Wydech w dół to mają ropniaki, 1.8t ma też w poziomie w b6. Dwa tłumiki z tyłu ładniej wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek1219 masz może zdjęcia środków tych tłumików?

Ogólnie mam wrażenie że pisałeś o wydechu z 1.9tdi

Edytowane przez soul87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy montaż był Eberspacher 653.92 zł środkowy, 727.73 końcowy. Intercars ma w ofercie


Oba tłumiki ferroza jakie założyłem w listopadzie nie spisują się. Środkowy ryczy z samego dołu, a końcowy wali basem. Sprawdził się u kogoś jakiś zamiennik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podbijam temat.

ktos w końcu złożył "cichy" zestaw?

mi przepaliło mocowanie tłumika końcowego i ostatnio jak leciałem do szwajcarii to przepaliło środkowy, przy 120 km/h wytrzymać się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku poza bosalem dostępny Ernst i Eberspacher. Co wybrać, sam nie wiem. Bardziej sklaniał bym się za Ernst, Eberspacher wygląda jak bazarowy produkt podobno

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena jednego i drugiego przeraża, 800 zł za sam środkowy.

chyba wolę ten używany z 1.8t + dokładkę na dwa wydechy, komplet za 4 stówki łatwo kupić.

Albo sprawdzę to:

http://pamaku.pl/produkt-tlumiki-audi-a4-b6-2000-2004-2-0i-20v_,01.110_+_01.112_+_01.114_rura-tlumik,11308.html

Edytowane przez tracer123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda cenowo na ferroza, zainstalowałem rok temu środkowy i końcowy tej polecanej marki. Oba lżejsze niż jeden ori, po zamontowaniu reklamowalem bo halasowal niemiłosiernie środkowy od dołu a końcowy basem. Obecnie już się kończą obydwa, strata kasy i komfortu. Jedyne dobre co ma pamaku na allegro to katalizatory. Dopuszczenie norm w Irlandii, ale po telefonie wkład pakują jaki chcesz. Im cięższy tłumik tym lepszy, ori środkowy w aso 1700

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc zapoluje na dwie rurki z 1.8t, moze uda sie trafić coś po niskim przebiegu ( po dzwonie czy coś).

mam namiar na tylny zderzak na dwa kominy w kolorze za grosze więc mogę ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lekko uszkodzony zderzak więc malowanie albo wymiana.

Do 2 kominów i tak bym dodał dokładkę z b7 w czarnym kolorze, pasowałoby to do srebrnego lakieru i czarnych felg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...