Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Ford Galaxy 90KM Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiem Koledzy, że to forum od audi, ale mo przyjaciel prubował na forum forda i nic mu nie powiedzieil i mnie poprosił o pomoc. Otórz jest tak, że przy wciskaniu gazu do pewnego momentu jest wszystko ok, ale przychodzi moment gdy autko przestaje ciągnąć. Dzieje się to w granicach ok 2500 obrotów i trwa do momentu kiedy wyłączy sie silnik. Po ponownym uruchomieniu wszystko jest ok do czasu przkroczenia prędkości obrotowej ok 2500 - wtedy chrakterystyczny "hamulec" i przestaje ciągnąć. Podpiołem Vaga i wyskoczyły mi dwa błędy:

65535 oraz 00575.

Zrobiłem logi dynamiczne:

logi grupy 003 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e3419aa3fee3aceb.html

grupy 008 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e0620042e1c508f.html

grupy 010 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e43dbbe9c1bd39b.html

grupy 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/545d560fb2f77ac4.html

Wydaje mi się, że jest tu ostre przeładowanie i do czasu kiedy jest to bezpieczne to autko chodzi ok, ale jak za dużo to przechodzi w tryb awaryjny. Ale to są wyłącznie moje amatorskie przemślenia. Proszę o sugestie Expertów. Od czego pwonieinem zacząć wymianę?

Z góry dziękuję

Opublikowano

jestem w szoku pierwszy raz widze takie wymagane doladowanie 0.4bara :shocked: w 1Z wymagane doladowanie jest na poziomie 0.8bara czyli tyle ile laduje twoje turbo :mysli:

Opublikowano

Na oko to przeplywka padla.

Opublikowano

Ja bym obstawiał za kierownicami w turbo, brakuje 011BS.

Opublikowano

Ja bym obstawiał za kierownicami w turbo, brakuje 011BS.

przeciez 1Z nie ma kierownic w turbo
Opublikowano

Przepływka dawek nie tnie jest padnięta ale nie do końca. MI się wydaje że ktoś grzebał w sofcie albo auto ma jakiegoś boxa z alledrogo bo turbinka ładuje tak jak powinna w 1Z a ciśnienie wymagane przez ECU jest z kosmosu.

Opublikowano

Box nie miesza w cicnieniech tylko w dawkach z tego co wiem.

Opublikowano

sprawdz czujnik cisnienia daladowania [a dokladnie przewod cisnieniowy od IC do ECU] :wink4:

Opublikowano

Moze masz dywanik pod pedalem i nie byl wciśnięty gaz do podlogi?

Opublikowano

to by nie doladowywal ,a tutaj widac ze cos jest nie tak z wymaganym ECU

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.