Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi a4 1.8 NIE PALI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie. Ostatnio oddałem autko to małego remontu rozrząd wymiana skrzyni wymiana oleju w silniku i skrzyni. Autko całe wróciło do mnie przejechało 100 km sprawne. Jak go zasiłek juz nie odpalił. Przekręcam kluczyk i nic .poleciał dym z lewej strony kierownicy. Na zapych pali. Rozebralem stacyjka wymieniłem kostke w stacyjce i nic rozrusznik na krótko nie palił. Następnie wymontowalem rozrusznik zawiózłem do regeneracji wymienione szczotkotrzymacz rozrusznik na krótko sprawny po zamontowaniu dalej nic na krótko odpala. Sprawdzone zostały wszystkie bezpieczniki sprawne. Jeszcze musze sprawdzić przekaźniki i ewentualnie podpiąć do kompa . Macie jakieś pomysły i czy mieliście podobna usterkę . Pozdrawiam czekam na info . Kwarcu

Opublikowano

Akumulator naładuj :decayed:

Opublikowano

Sprawdź bezpieczniki , przekaźnik i Połączenie stacyjka - rozrusznik.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam wszystkich, u mnie również występuje problem z odpalaniem ale tylko czasem. Zauważyłem ze gdy wyjeżdze gaz do końca zatankuje i musze z 10 razy próbować zeby odpalił, jak odpali to potem nie ma juz problemów. Myślałem że może któryś z elektrozaworów nie trzma więc zakręciłem gaz na butli w bagażniku poczekałem aż przełączy się na benzynę żeby pozbyć się gazu z układu no i tak się stało. Po wyłączeniu i próbie ponownego uruchomienia nadal problem wygląda to tak: https://www.dropbox.com/s/x1dgkl7p3y1mlps/VIDEO0002.mp4?dl=0 . Dodam że po przekręceniu zapłonu słychać pompę paliwa więc wygląda na sprawną. Po kilku próbach samochód odpala dookoła smród benzyny ale pewien czas jest ok a później znów... Jak myślicie w czym może być problem ?

Edytowane przez organista177

Opublikowano

Witam wszystkich, u mnie również występuje problem z odpalaniem ale tylko czasem. Zauważyłem ze gdy wyjeżdze gaz do końca zatankuje i musze z 10 razy próbować zeby odpalił, jak odpali to potem nie ma juz problemów. Myślałem że może któryś z elektrozaworów nie trzma więc zakręciłem gaz na butli w bagażniku poczekałem aż przełączy się na benzynę żeby pozbyć się gazu z układu no i tak się stało. Po wyłączeniu i próbie ponownego uruchomienia nadal problem wygląda to tak: https://www.dropbox.com/s/x1dgkl7p3y1mlps/VIDEO0002.mp4?dl=0 . Dodam że po przekręceniu zapłonu słychać pompę paliwa więc wygląda na sprawną. Po kilku próbach samochód odpala dookoła smród benzyny ale pewien czas jest ok a później znów... Jak myślicie w czym może być problem ?

czujnik położenia wałka rozrządu sprawdź.

Opublikowano

organista zobacz kody błędów, dodatkowo musisz zobaczyć czy nie cofa Ci się paliwo (od razu mówię że widziałem jak napisałeś że pompka działa po zapłonie, ale sprawdź to) :)

Opublikowano

?

Witam wszystkich, u mnie również występuje problem z odpalaniem ale tylko czasem. Zauważyłem ze gdy wyjeżdze gaz do końca zatankuje i musze z 10 razy próbować zeby odpalił, jak odpali to potem nie ma juz problemów. Myślałem że może któryś z elektrozaworów nie trzma więc zakręciłem gaz na butli w bagażniku poczekałem aż przełączy się na benzynę żeby pozbyć się gazu z układu no i tak się stało. Po wyłączeniu i próbie ponownego uruchomienia nadal problem wygląda to tak: https://www.dropbox.com/s/x1dgkl7p3y1mlps/VIDEO0002.mp4?dl=0 . Dodam że po przekręceniu zapłonu słychać pompę paliwa więc wygląda na sprawną. Po kilku próbach samochód odpala dookoła smród benzyny ale pewien czas jest ok a później znów... Jak myślicie w czym może być problem ?

czujnik położenia wałka rozrządu sprawdź.

Na Vagu błąd położenia wałka lewego, błąd czujnika wałka rozrządu. Teraz pytanie, wymianiałem hydrauliczny napinacz wraz z łańcuchem, mechanik źle złożył klamoty czy faktycznie czujnik jest uszkodzony ? A może sam napinacz robi jakieś wariactwa ? Jest oryginalny i ładnie cicho pracuje, nie klepie...

Edytowane przez organista177

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.