Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja krwawica (B8)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Eleganckie fele ;) i malowanie zacisków profeska ;D Gratki i powodzenia w dalszych zmianach ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tydzień temu zamontowałem nowy grill ,już wiem ze kratki nie będą pasowały do s-line :angry:

SAM0831JP_shpsahr.jpg


Dzisiaj przyszła ostania paczka czyli :

-Spryski

-Owężowanie

-Zbiorniczek

-Czujniki samopoziomów

-Sterownik do Xenonów

SAM0840JP_shhxrsp.jpg

Teraz czekać aż mój magik od elektroniki będzie miał trochę czasu wolnego żeby zakodować i pobawić się w kabelkologie :lol:


3 dni temu dostałem zderzak pomalowany i atak, rozbiórka przodu

Po rozebraniu przodu okazało się ze mi ktoś wymontował klakson(ten lewy) :facepalm:

SAM0843JP_shassna.jpg

Bez lampek

SAM0845JP_shasswn.jpg

Tutaj porównanie zwykła lampa vs bixenon

SAM0846JP_shasssp.jpg

Opublikowano

:thumbup1::thumbup1: Nabiera smaku i ładnie się prezentuje

Opublikowano

pod zderzak s-line musisz wrzucic oryginalne kratki halogenow s-line , te rs look tylko do ori zderzaka, ale morda ladnie zaczyna sie prezentowac , lampy i grill na plus :)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

z kratkami s-line trzeba coś zrobić zeby były ładniejsze


Ledy na pokładzie :D

SAM0864JP_srwasne.jpg

SAM0857JP_srwaser.jpg

Jeszcze czeka mnie zmiana szyby pod czujnik deszczu/świateł ,a przy okazji zmiany szyby podsufitka z s-line wpadnie :D


Trochę wody upłynęło od ostatniego razu ,więc zatroszczyłem się o zmianę oliwy i filtrów .

Kolejna zmiana czeka mnie , jak będzie troszkę cieplej .

WP2016020_sehesap.jpg

Kolejna paczuszka od kolegi wrzosu , wpadła elektryczna roleta :D

WP2016012_sehesxa.jpg

Nie powiem , trochę mnie to nerwów kosztowało ale warto .Oto efekt .Roleta jeszcze nie podłączona ,bo czekam na przyciski pod navi .

WP2016020_sehesas.jpg


Ostatnio wziąłem się za wyczyszczenie EGR-u ,zdjęcia mówią same za siebie .

WP2015121_sehaxws.jpg

WP2015121_sehaxap.jpg

WP2015121_sehaxqx.jpg

Po wyczyszczeniu,autem przy gaszeniu już tak nie telepie jak kiedyś :)

Edytowane przez deafca

Opublikowano

Wymieniałeś uszczelkę między klapą a egr-em ?

Ze zdjęć widać że chyba przepuszcza :)

Opublikowano
  • Autor

Tak wszystkie uszczelki są nowe .

Opublikowano

No właśnie, ja zmieniłem tylko tą pomiędzy EGRem a klapą. Byłem pewien że przepuszcza właśnie tą uszczelka. Teraz okazało się że pluje tą małą dziurka widoczną na pierwszym zdjęciu :(

Opublikowano

Ja wczoraj czyściłem i nie wymieniłem uszczelek. Myślicie, że będzie lipa? Najbardziej obawiam się o tą pomarańczową między klapą, a egr, bo jest najsztywniejsza. Przed rozebraniem ogólnie raczej szczelnie, tylko ta dolna najdłuższa śruba była coś niecoś mokra.

Opublikowano

To musisz obserwować, jak ta śruba na dole była mokra a wyżej sucho to uszczelka o której piszesz powinna być ok. Jednak na Twoim miejscu zwrócił bym uwagę czy nie przepuszcza uszczelka pod plastikową odbudową od elektroniki, a to już nie dobrze :(

Opublikowano

Tam było luks sucho

Opublikowano
  • Autor

Ja tam niestety miałem mały przeciek :/

Opublikowano

Ja tam niestety miałem mały przeciek :/

Ale na razie błędów Ci nie wyrzuca ?

Opublikowano
  • Autor

Narazie ,odpukać nic cisza

Opublikowano

To tak jak u mnie. Z dwojga złego to już niech lepiej pluje tą dziurka niż ciśnienie szło by w układ elektroniki. Chociaż może i tam już jest olej nie ruszałem tej plastikowej pokrywy. Bo jest sucha.

Opublikowano

No ładna furmanka :thumbup1:

Kolor auta mam taki sam !

wnętrze takie same !

silnik taki sam!

Koło też takie miałem :wink:

Czyżby miałeś mnie dodanego do ulubionych ? :grin::grin::grin:

Edytowane przez skotmen

Opublikowano

Kolego sam malowałeś zaciski?

Opublikowano
  • Autor

Tak ,moja krzywą ręką :decayed:

Opublikowano

Dasz jakiś mini tutorial jak to robiłeś? Wg. fajnie Ci to wyszło, a niebawem sam planuję maznąć swoje zaciski na złoto, także wszelkie wskazówki będą mile widziane.

Opublikowano
  • Autor

Więc tak : Zacznę ze to będzie mój pierwszy mini tutorial :decayed:

Ja malowałem na odkręconych zaciskach ,lepszy dostęp i lepiej pomalujesz .Sąsiadowi dałem do wypiaskowania (piaskarka DIY :lol: )można też samemu .Szczota druciana lub papier ścierny na wiertarkę .Następnie porządnie odtłuścić .2x podkład epoksydowy(po 1h 2 warstwa) i farba odporna na wysokie temperatury 6-8 razy cieniutkie warstwy(co 20-30 min) ,żeby zacieków nie porobić .Na koniec lakier bezbarwny i do piekarnika(po 24h dopiero ) .Tak do piekarnika na 100 oC przez 1,5h .Odczekać aż wystygnie i montować .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.