Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja krwawica (B8)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

super Efekt kratek ! :)

masz namiary kto Ci robił ?

Opublikowano
  • Autor

Modern Air Customs

Ale uwaga, do tanich nie należą :D

Opublikowano

Modern Air Customs

Ale uwaga, do tanich nie należą :D

kolego a napiszesz na pw koszta :) i mody na wielki + :)

Opublikowano
  • Autor

Koszta zależą od tego jakie kratki i co chcesz z nimi zrobić.Napisz do nich a napewno Ci odpiszą :)

Opublikowano

Koszta zależą od tego jakie kratki i co chcesz z nimi zrobić.Napisz do nich a napewno Ci odpiszą :)

takie jak ty masz kratki plaster miodu do s-line

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Co z fotelami dla mnie? :D

Narazie bd musiał poczekać aż się może kiedyś dorobię z s4 :D Narazie są ważniejsze inne rzeczy .

No i kolejne mody wpadły na pokład mojej damy :

-Oświetlenie schowka (w końcu)

-Air bag On/Off

-PDC przód + wizualizacja (gumki jeszcze nie pomalowane pod kolor )

-Dołożenie oświetlenia do słoneczek (QQ1 w całości skonczony)

-Próba uruchomienia rolety tylniej ,lecz niestety chyba za słaby moduł komfortu :kwasny:

e6dc7c1873a98086med.jpg

990e69d466729413med.jpg

76139aea04c1726emed.jpg

3a2889af52fad54emed.jpg

Przyszedł czas na ceramikę do mojego wozidła . Kilka fotek, reszta bd póżniej .

f206f937ecd843eemed.jpg

67028c751c2cfca5med.jpg

b9d928a0b8b9bebamed.jpg

2bc27d2cf470fd8amed.jpg

8d66e2fc007791b3med.jpg

Przed

dcbfeec9968f5051med.jpg

Po

4ba0852def56e799med.jpg

537b260b071ee252med.jpg

893661c659c06fdemed.jpg

Narazie tyle :)

Edytowane przez deafca

Opublikowano

ty ale gumek się nie lakieuje tylko zmienia :P chyba

Opublikowano
  • Autor

A nawet nie wiem , takie dostałem w ASO

Opublikowano

Nie założyłeś przypadkiem tych gumek na odwrót? U mnie ta gumka się licuje ze zderzakiem.

Opublikowano
  • Autor

U mnie zderzak był bez otworów ,wiec trzeba było je wywiertać . Gumki dobrze założone ,tak myśle :)

Tutaj reszta zdjęć z polerowania mojego wozidła .Nie chce mi się wrzucać po kolei, wiec daje link do galerii :)
https://www.facebook.com/AutospaRybnik/photos/?tab=album&album_id=1186110674768105

Opublikowano

kupowałem ostatnio takie gumki w aso i moim zdaniem ten gumowy kołnierz idzie do środka

Opublikowano

kupowałem ostatnio takie gumki w aso i moim zdaniem ten gumowy kołnierz idzie do środka

Tak do środka mają być nałożone na czujnik

Odwrotnie jak teraz

Edytowane przez skotmen

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Gumki założone są dobrze ,tylko nie w kolor był mocownik co trzymie PDC na miejscu . Teraz jest git .

Kilka fotek z weselnego wożenia :D

a1804ed17e723f34med.jpg

46ccaf7be6217608med.jpg

A tu mała awaria ,już myślałem ze katalizator ;/

553858a25bd206afmed.jpg

Opublikowano

Gumki założone są dobrze ,tylko nie w kolor był mocownik co trzymie PDC na miejscu . Teraz jest git .

Gumki są na 100% na odwrót, bo zmieniałem ostatnio zderzak z tyłu.
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sluchaj nie miales oswietlenie schowka? Bo o dziwo ja nie mam.... to sie trudno montuje?

Opublikowano
  • Autor

Montaż nie jest trudny .

Wsio masz opisane u kolegi WRC w dziale "zrób to sam"

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

 

 

Dokładnie tydzień temu zawitał do mojej fury nowy system MMI 3g+ sim i dodatkowo wpadł B&O .Wpadły też lusterka poliftowe :)

c7b89bafe10f77b4med.jpg

a5c1512be077fad8med.jpg

9e06184caf45bb43med.jpg

ab24276eacabfd5bmed.jpg

fbf4b8deba8d2c3cmed.jpg

eb5915fbb9717a5fmed.jpg

7c40ee63f4748d08med.jpg

Poszukuje kogoś kto przerabiał klime 1-strefe na 3-strefy 

 

Opublikowano

Już gdzieś widziałem ten garaż z pierwszego zdjęcia ... :decayed:

Gratki jednostki :thumbup1:

 

Opublikowano
1 godzinę temu, krystian3769 napisał:

Już gdzieś widziałem ten garaż z pierwszego zdjęcia ... :decayed:

Gratki jednostki :thumbup1:

 

:naughty:
autko jest naprawde teraz niezle doposazone

Opublikowano

No raczej :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.