Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja krwawica (B8)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Spalone w akcie zemsty 


Ty tak serio? :o


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
1 minutę temu, muunv napisał:

 


Ty tak serio? :o


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nie wiem.....

-ale nikomu nie mów -

Opublikowano
2 godziny temu, l.e.s.t.e.r napisał:

z diesla fotele chcesz ? :) jak to tak :) 

Już się można śmiać? :grin:

Posiadacze diesli widzę jak zwykle merytorycznie.

Opublikowano
15 minut temu, komoornik napisał:

Już się można śmiać? :grin:

Posiadacze diesli widzę jak zwykle merytorycznie.

martwię się, żeby Cię w d*pę nie piekło :pociesz:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 4.04.2017 o 19:22, muunv napisał:

Ladnie lecisz z modami ;) Fajnie wyszly kratki halogenow. Gdzie je zamawiales?

Air na pokladzie, to jest to! :naughty:

Jak auto sie prezentuje z tylu? Z tylem tez cos bedziesz modzic? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzięki

Kratki zamawiałem u Modern Air Customs 

Jeszcze nie ma ,ale na najbliższych dniach będzie :decayed:

Z tyłu seria ,nic nie kopane . W planach polift s4 z tyłu .

Dnia 4.04.2017 o 23:30, komoornik napisał:

Co z fotelami?

Jak coś dorwie fajnego to dam znać :D

 

Korzystając z okazji ze części jeszcze nie przyszły ,wpada Homelink i lepszy Komfort .Mam nadzieje ze roleta na tym module w końcu zagada :naughty:

28ba3aa3848a4ebemed.jpg

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj dotarła do mnie deska poliftowa :naughty: Jeszcze wszystko nie jest czarne,ale to tylko kwestia 10-tego .Co najlepsze deska poliftowa pasuje do przedlifta ,ale schowek już nie,co widać na zdjęciach .Jak by ktoś chciał to zostały mi poduszki od pasażera i kierowcy(czarna) poliftowe.Tak to się teraz prezentuje .

77021db5a7e3ae91med.jpg

26c770deb42ed485med.jpg

f0d5f6125b658b8dmed.jpg

c16172f173ce775fmed.jpg

d918feabd7cda29amed.jpg

Opublikowano

Mam schowek pasażera ale kolor achat z polifta 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mały spy foto :D reszta wkrótce ^_^

851b421a48810ceemed.jpg

Opublikowano
Mały spy foto [emoji3] reszta wkrótce [emoji5]
851b421a48810ceemed.jpg


W koncu! Czekalem na to po cichu :naughty::D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
  • Autor

Po długim kompletowaniu i oczekiwaniu ,nastał ten moment że stałem się szczęśliwym posiadaczem Airride :)

Po kolei może,co tam jest wsadzone : 

Wyspa : VU4 4-CORNER VALVE UNIT

Sterownik : E-LEVEL CONTROLLER 

Kompresory : VIAIR 380C CHROME

Butla : 10 L :) 

Pilot : e-Level Touchpad Controller (Black Anodize Finish)

Okucia : 2 bałwankowe poduszki Rubena 6

I drobnica typu złączki skręcane ,węże tekalan ,odwadniacz ,manometr VIAIR , zaworki zwrotne itd....

8451fafbe301142dmed.jpg

a24ebe3684ed89bemed.jpg

A wszystko zaczęło się od rysunku 

e48a044e126e292cmed.jpg

Gdy rysunek został zaakceptowany :thumbup: , autko pojechało do warsztatu Kuby .

Kilka zdjęć z budowy bagażnika : 

Na początku były przymiarki i dziury 

659de862c327af07med.jpg

fe2bdea6a21cd972med.jpg

5cf899e868f2c639med.jpg

733b210db5967b2emed.jpg

c66612e2ded17887med.jpg

1ee42e3e9530049emed.jpg

A gdy Kuba miał już prawie wszystko zmontowane ... :

2817a84a377f221cmed.jpg

965d137609e9564emed.jpg

8619601bcf497185med.jpg

...zachciało mi się czarnego dywany we wnękę koła zapasowego :D

9c46cc3b07d7a5c7med.jpg

451ded2a7841a330med.jpg

47d79a6373643242med.jpg

37ac5a944de74eecmed.jpg

Manometr :

bcae929c63abc6e1med.jpg

Wymiana sprężyn na okucia : 

Na pierwszy ogień poszedł tył 

786d7571c20c696emed.jpg

cb203c095fed05e9med.jpg

Góra

701ad7ae68d1af3dmed.jpg

Dół :naughty:

e87c53671abc2105med.jpg

9e14028bdcedf63amed.jpg

63bb7d1f6db27417med.jpg

Teraz przód :

f9f54648b87dc22cmed.jpg

220658f65b449f94med.jpg

be44ab78d8b5ae7amed.jpg

389ca0b2373945d7med.jpg

Góra 

2bc99a933a5bd58amed.jpg

Dół

bc6dde71f3e2317dmed.jpg

Szybka przejazdzka i geometria : 

8d25306df76eb471med.jpg

Autko w garażu :

03c4d9a08372ca7dmed.jpg

a187bdfd0f21fdadmed.jpg

9dc79ec0fb00cc0fmed.jpg

e7422681afe20afamed.jpg

3a57a8672b3adf62med.jpg

88afc9c8abb858cdmed.jpg

0e311078beb428d5med.jpg

7f2e467a297026a9med.jpg

c11b1939132734e4med.jpg

Wielkie podziękowania dla H4mm3R,Kuby (ANPisarek.pl) i kolegi co okucia zrobił :brawo:

 

 

 

Edytowane przez deafca

Opublikowano
  • Autor

Jak tylko dorwie jakiegoś magika z aparatem to porobię fajne zdjęcia :kox:

Opublikowano

Nisko. Coś czuje że przed wjazdem do domu zawsze będziesz musiał podnosić zawieche:P A zdjęcia jak masz jakie ciekawe miejsce to ci mogę pstryknąć kilka:)

Edytowane przez Ruby

Opublikowano
  • Autor
Dnia 3.05.2017 o 17:00, Ruby napisał:

Nisko. Coś czuje że przed wjazdem do domu zawsze będziesz musiał podnosić zawieche:P A zdjęcia jak masz jakie ciekawe miejsce to ci mogę pstryknąć kilka:)

Taaaa.... przed wjazdem na plac max do góry bo mam ostry podjazd . Inaczej bym zderzak zostawił . Spoko :D , myślałem nad Zamkiem w Pszczynie , ale raczej tam od tyłu mnie nie wpuszczą :kox:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mała sesja furmanki mojej .Operator aparatu : Ruby :decayed: 

H7ubL1t.jpg

BvIR9ML.jpg

OIcwr7W.jpg

LLj30ny.jpg

n2zAEFy.jpg

BFnV4u5.jpg

r2KkrYG.jpg

YHhD3sj.jpg

odetkCG.jpg

RLX2UoL.jpg

DnXfoXE.jpg

R9N8WML.jpg

jLSWLTa.jpg

PJ35PqW.jpg

nX2hd1h.jpg

 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie za niedługo Update wnętrza ,ktoś chętny na kremowe fotele ?

Opublikowano
  • Autor

Małe przymiarki czarnego wnętrza :decayed:

cc1840deb27d9e35med.jpg

95dfd31004f5cc3bmed.jpg

Opublikowano

ciemne wnętrze jest Petarda, polecam :naughty:

Opublikowano

Wygląda trochę jakbyś miał aparaturę do bimbru w bagaju:decayed: mega mody:jerk:

Heble jakie wpadają?

Opublikowano

już widze fotki do kalendarza :naughty:

Opublikowano

Twoja A4 się mega prezentuje i co najważniejsze zwraca uwagę :) Czarną podsufitkę też dorwałeś?

Choć ciemny kolor lakieru i jasne wnętrze tak jak było u ciebie też jest fajne:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.