Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moja krwawica (B8)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzięki, warto było tak daleko jechać.Jestem mega zadowolony :)

Tylko została jeszcze klima do zmiany ,bo nie pasuje do całości .

 

Edytowane przez deafca

Opublikowano

Wrc robil klime u siebie 

Opublikowano

Mody na plus ! Autko petarda, pewnie też fajnie się odpycha :) kolor bardzo mi się podoba, pewnie mega praktyczny :wink:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 17.02.2017 o 11:35, Gibons napisał:

Wrc robil klime u siebie 

WRC wszystko ma,oprócz dziury w dachu :D .Najpierw trzeba trochę nazbierać ,żeby modzić .

 

3 godziny temu, reikeb napisał:

Mody na plus ! Autko petarda, pewnie też fajnie się odpycha :) kolor bardzo mi się podoba, pewnie mega praktyczny :wink:

Nie narzekam na niedostatek mocy ,w końcu 180 koni :) Co do koloru moim zdaniem jeden z lepszych . 

Małe spy foto,moda na wiosne :decayed:

3fe0137bcfe224c0med.jpg

aefd1de6799b647amed.jpg

 

Opublikowano

uhuhu będzie ciekawie widze :D masz już cały zestaw czy kompletujesz po trochu ? 

Opublikowano
  • Autor

Całość juz w domu się grzeje czekam tylko na przyjście wiosny :D

Opublikowano

Jaki koszt takiego zestawu ? może być na PW

Opublikowano

Jak patrzyłem to podstawowy zestaw do b8 wychodził jakieś 3500zl  bardziej rozbudowany koło 5tyś + oczywiście gwint i montaż :)

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, reikeb napisał:

Jak patrzyłem to podstawowy zestaw do b8 wychodził jakieś 3500zl  bardziej rozbudowany koło 5tyś + oczywiście gwint i montaż :)

 + Poduszki,kompresor i zbiornik 

Powiem tyle że drogi interes :decayed:

Zawartość dodana 1 minute later
4 godziny temu, Gibons napisał:

Jaki koszt takiego zestawu ? może być na PW

Niecała dycha 

Opublikowano

Auto niezłe sie modzi gratki dla Ciebie za chęci i efekty są genialne 

Opublikowano
3 godziny temu, deafca napisał:

 + Poduszki,kompresor i zbiornik 

Powiem tyle że drogi interes :decayed:

Zawartość dodana 1 minute later

Niecała dycha 

uuu to grubiej niż myślałem :D jak kombinowałem to myślałem że koło 5tyś idzie się zmieścić a tu niespodziewanka ;)

Opublikowano
  • Autor
42 minuty temu, reikeb napisał:

uuu to grubiej niż myślałem :D jak kombinowałem to myślałem że koło 5tyś idzie się zmieścić a tu niespodziewanka ;)

Jak modzić, to modzić grubo albo wcale .

Widziałem gdzieś zestawy za ok 5-6 tyś .

Opublikowano

Dokładnie tak jak mówisz :D ale to też jest jedna z rzeczy jaką zawsze chciałem mieć w aucie :D bo sam gwint u mnie się nie sprawdza niestety ... 

Czekam na efekty prac :D

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj takie,o coś odebrałem od pewnego użytkownika co ma już Air`a :decayed:. Wisienka na torcie :naughty:

8bde17fd95bf0168med.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ładna pogoda ,to i lecimy z czarnym wnętrzem .Na dniach wpadnie czarny kokpit i dywan .

Fotki z demolki :

Przed: 

829ff2c7265f047fmed.jpg

33dee3ae685cb6d0med.jpg

Po :

53ee9a3b1ed827d3med.jpg

8c88a09bcb0e9831med.jpg

75afde27d2e45ea1med.jpg

Opublikowano

Ladnie lecisz z modami ;) Fajnie wyszly kratki halogenow. Gdzie je zamawiales?

Air na pokladzie, to jest to! :naughty:

Jak auto sie prezentuje z tylu? Z tylem tez cos bedziesz modzic? :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Co z fotelami?

Opublikowano
3 godziny temu, komoornik napisał:

Co z fotelami?

Spalone w akcie zemsty 

Opublikowano
19 godzin temu, komoornik napisał:

Co z fotelami?

z diesla fotele chcesz ? :) jak to tak :) 

Opublikowano

:huh::grin::grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.