Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamera cofania

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja chcę fabryczną, ale bez modułu. W sumie to samo. Ale coś czuję że nici z tego wszystkiego :-(

Opublikowano

Wikary, a podał byś mi jakie masz numery MCE i MMI?

A jeszcze mnie zastanawia jedno. Czy po zakodowaniu, a niepodłączeniu fizycznie kamery będzie się pojawiał np czarny ekran?

Edytowane przez gregor_gg

Opublikowano

Nie mam  swojego kabla . Podjadę do gościa co mi koduje to sprawdzę .

Opublikowano

Witam mam pytanie jak się sprawa ma w Audi a5 3g basic polift 2012 czujniki tylko tyl czyli bez wizualizacji i bez przycisku na konsoli?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

U mnie w 3G LOW odpaliłem kamerkę od chinola i działa :D

czujniki z tyłu, brak przycisku P

Edytowane przez lapidem

Opublikowano
U mnie w 3G LOW odpaliłem kamerkę od chinola i działa [emoji3]
czujniki z tyłu, brak przycisku P


Podaj jaki masz numer modułu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
8 minut temu, Onkel napisał:

Podaj jaki masz numer modułu.

Park/Steer Assist (J446)     Part No SW: 8K0 919 475 T

Cent. Elect. (J519)          Part No SW: 8K0 907 063 P

Information Electr. (J794)          Part No SW: 8T1 035 652 G

 

Opublikowano
W dniu 22.09.2017 o 23:10, gregor_gg napisał:

Czy po zakodowaniu, a niepodłączeniu fizycznie kamery będzie się pojawiał np czarny ekran?

Tak

Opublikowano
Park/Steer Assist (J446)     Part No SW: 8K0 919 475 T
Cent. Elect. (J519)          Part No SW: 8K0 907 063 P
Information Electr. (J794)          Part No SW: 8T1 035 652 G
 

Pasuje. Już zamówiłem [emoji3][emoji3] dzięki za szybkie info


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
Park/Steer Assist (J446)     Part No SW: 8K0 919 475 T
Cent. Elect. (J519)          Part No SW: 8K0 907 063 P
Information Electr. (J794)          Part No SW: 8T1 035 652 G
 

A powiedz mi jeszcze pod co podłączyłeś kabelek idący do przycisku P?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
8 godzin temu, Onkel napisał:

A powiedz mi jeszcze pod co podłączyłeś kabelek idący do przycisku P?

Od przycisku P idzie kabelek zasilający do kamery, więc można kamerkę podpiąć np pod żarówkę wstecznego

Opublikowano

Chyba ze z tylu tez są ledy wtedy może być problem...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wtedy trzeba podpiąć się pod zasilanie czujników cofania .

Opublikowano

W moim przypadku po podpięciu pod żarówkę cofania kamerka wariowała, wiec podpiąłem pod czujniki cofania i działa okej.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam. Chciał bym zamontować u siebie oryginalną kamerę cofania:D. Audi A4 B8 Avant 2010r. MMI Basic. Posiadam z tyłu lampy Neon/Led. Mam kamerę i moduł:D. Kable zamówię na dniach.

1. Którędy pociągnąć kable od kamerki do MMI?

2. Z której strony macie umieszczony moduł sterujący?

3. W jaki sposób to wszystko połączyć?

Panowie, mógłby ktoś opisać jak to zrobić?

Opublikowano
Witam. Chciał bym zamontować u siebie oryginalną kamerę cofania[emoji3]. Audi A4 B8 Avant 2010r. MMI Basic. Posiadam z tyłu lampy Neon/Led. Mam kamerę i moduł[emoji3]. Kable zamówię na dniach.
1. Którędy pociągnąć kable od kamerki do MMI?
2. Z której strony macie umieszczony moduł sterujący?
3. W jaki sposób to wszystko połączyć?
Panowie, mógłby ktoś opisać jak to zrobić?

Do basic chyba nie ma możliwości ori kamery założyć... tak przynajmniej wcześniej chłopaki się wypowiadali. Zmieniło się coś w tym temacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano

Ja u siebie w Basicu założyłem, ale nie ori i bez modułu sterującego 

Opublikowano
Ja u siebie w Basicu założyłem, ale nie ori i bez modułu sterującego 

No właśnie nie ori można. Ale ori chyba nie podejdzie do basica


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Opublikowano
https://a4-klub.pl/topic/316544-monta%C5%BC-kamery-cofania/?tab=comments#comment-4466936

Wygląda na to że można.

Opublikowano
https://a4-klub.pl/topic/316544-monta%C5%BC-kamery-cofania/?tab=comments#comment-4466936

Wygląda na to że można.

Faktycznie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.