Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z ustawieniem kierownicy prosto.


SebaGarrett

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,pół roku temu kupiłem auto nieżuciło się odrazu w oczy że kierownica podczas jazdy na wprost jest delikatnie krzywo w lewo ,niedawno wymieniłem całe zawieszenie przód chcąc zaoszczędzic byłem tylko na wymianie końcówek i zbieżnosci u taniego pseudo mechanika gdzie zbieżność jeszcze prowadzi na linijkach po tej wizycie auto zaczęło ściągać i kierownica w drugą stronę się przekręciła , po założeniu nowych opon z alusami ściąganie się zmniejszyło ,niestety na kolejną zbieżność tym razem z komputerem wybrałem się do serwisu "elite' w zielonej górze gdzie dowiedziałem się ze maglownica cieknie , po zbieżności wydruku nie dostałem :/ różnica niewielka ściąga jeszcze mniej ale kierownica jednak jeszcze drażni oko ,luzu na drążkach też niby niema ,podczas jazdy na naszych dziurawych drogach luzu tez nieodczuwam

co jest tego powodem ? Czyżby wyrobiona przekładnia maglownicza? przebieg auta 280 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że zbieżność nadal jest źle ustawiona do poprawy, albo opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręć kierę i ustawiaj sobie jak Ci pasuje :wink:

Magiel zmień,po tym jak dasz swoje końcówki wraz z drążkami nie musisz ruszać zbieżności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maglownice zakupiłem nową ale niewymieniam narazie bo stara po wymianie oleju przestała cieknąć dokupie z czasem pompę i wymienie komplet ,po oponach niewidać żeby zżerało bieżnik ,może faktycznie to wina maglownicy :)

dawno nie bywałem tu na foróm , magiel zmieniony ,oczywiscie chińska pompa została zastąpiona starą z powrotem końcówki nowe lemfordera a z kierownicą dalej negatyw ,zbieżność w ASO i nikt nic nie wie o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedzie prosto a kiera jest lekko skrecona to jedź do dobrego warsztatu. Trzeba zblokowac kiere prosto, z jednej strony popuscic A z drugiej podciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...