Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Summer Car Party 5-6.09.2015r


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Moża rób przelew to jeszcze załatwię bilety. Napisz ile osób itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam, jako kierowca.

przelew poszedł, jutro kasa powinna być zaksięgowana :banan:

Edytowane przez siwytychy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dopisany do listy


sivytychy kasa doszła


Ok Panowie lista zamknięta. 20 samochodów + 22 psażerów. Jutro odbieram bilety. Teraz musimy dograć miejsce spotkania przed wjazdem na lotnisko. Orientuje się ktoś czy przy tym lidlu co rok temu już jest płatny parking ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Orientuje się ktoś czy przy tym lidlu co rok temu już jest płatny parking ?

Parking ograniczony zapewne czasowo, na pewno jest płatny po przekroczeniu jakiegoś czasu. Tak ustawialiśmy się w zeszłym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gibson dasz radę jeszcze jedno wejście mi ogarnąć dla pasażera

Temat ogarnięty masz załatwione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może na trzech stawach ?? parking gigantyczny i z tego co wiem darmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i gigantyczny, ale weekend dużo osób tam jeżdzi do galeri itp i poza tym wiele klubów właśnie tam się spotyka przed wjazdem. Ja proponuje lidla jeżeli da się tam parkować teraz a jak nie to za raz obok jest praktiker tam nie powinno być problemu 20 samochodów zmieścimy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś mógł podać dokładny adres tego lidla żeby trafić tam z nawi i o której godzinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibson dasz radę jeszcze jedno wejście mi ogarnąć dla pasażera

Temat ogarnięty masz załatwione.

:thumbup1:

Jak byś mógł podać dokładny adres tego lidla żeby trafić tam z nawi i o której godzinie

https://www.google.pl/maps/place/Lidl+Polska+Sklepy+Spo%C5%BCywcze/@50.2465218,19.037117,923m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0000000000000000:0x162ebdcdbfdf6e78?hl=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bileciki odebrane przy okazji oblukałem miejsce pod lidlem i można się tam ustawić lub pod praktikerem :) o 11:00 jest start więc proponuję np o 10:00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bileciki odebrane przy okazji oblukałem miejsce pod lidlem i można się tam ustawić lub pod praktikerem :) o 11:00 jest start więc proponuję np o 10:00 ?

moim zadaniem ok. Ty jesteś kierownikiem całego zamieszania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy wziąć jednego grila na klub ale tak dyskretnie. Z innymi rzeczami to samo. Jakby komuś coś zabrali to kontaktowac się ze mną ;) Na czas imprezy ma być zniesiony zakaz skrętu w lewo (jadąc od lidla) ma też tam ktoś stać i kierować ruchem więc powinniśmy wjechać jeszcze łatwiej niż rok temu :) Miejsca parkingowe będziemy mieć na płycie lotniska jak rok temu, bynajmniej o to prosiłem. Impreza zaczyna się od 11:00 (wjazd od 6:00) myślę że jak spotkamy się o 10:00 pod lidlem i wyjedziemy 10:30 to 30min spokojnie starczy aby się ustawić w wyznaczonym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy wziąć jednego grila na klub ale tak dyskretnie. Z innymi rzeczami to samo. Jakby komuś coś zabrali to kontaktowac się ze mną ;) Na czas imprezy ma być zniesiony zakaz skrętu w lewo (jadąc od lidla) ma też tam ktoś stać i kierować ruchem więc powinniśmy wjechać jeszcze łatwiej niż rok temu :) Miejsca parkingowe będziemy mieć na płycie lotniska jak rok temu, bynajmniej o to prosiłem. Impreza zaczyna się od 11:00 (wjazd od 6:00) myślę że jak spotkamy się o 10:00 pod lidlem i wyjedziemy 10:30 to 30min spokojnie starczy aby się ustawić w wyznaczonym miejscu.

Gibons powiedz mi czy ta wejściówkę co ja wrzucałem to jest wejściówki na wjazd autem czy tylko taka żeby przyjść i pooglądać itp. Bo dostałem takie zaproszenia i nie wiem a chciałbym wpaść tam samochodem

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak piszę:

-pieszy

-pasażer

-motocykl

samochodem na ten bilet nie wjedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...