Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Summer Car Party 5-6.09.2015r


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

w 1 poście wszystko jest opisane co do płatności itd. Pamiętajcie robiąc przelew aby wpisać swój nick + ilość pasażerów. Za parę dni muszę dać znać ile będzie samochodów więc proszę o dokonywanie wpłat żeby nie było wszystko na ostatnią chwilę.


main i manieq kasa doszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę tylko w niedzielę ale prywatnie czyli nie wjeżdżam i mam pytanie czy ktoś będzie w niedzielę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja będę tylko w niedzielę ale prywatnie czyli nie wjeżdżam i mam pytanie czy ktoś będzie w niedzielę ?

Ja raczej będę, ale polecam sobotę w niedziele z reguły jest już sporo mniej ludzi etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja będę tylko w niedzielę ale prywatnie czyli nie wjeżdżam i mam pytanie czy ktoś będzie w niedzielę ?

Ja raczej będę, ale polecam sobotę w niedziele z reguły jest już sporo mniej ludzi etc

wiem, że sobota lepsza ale mnie nie ma i dlatego pytam bo zawsze jak byłem to w sobotę,a w niedzielę już nie - zobaczy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. tez się wybieram swoim skromny maleństwem na miejscu gdzie się spotykamy, stajemy?? po prostu gdzie mam zaparkować jak przyjadę :grin: gdzie szukać klubowiczów

Wybierasz się, ale wjeżdzasz z klubem czy kupujesz bilety na własną rękę ? co do miejsca spotkania przed wjazdem to ustalimy potem. Najpierw osoby które są zainteresowane proszę o wpisanie się na listę kierowca + iliść pasażerów (ważne).

Main jacyś pasażerowie ?

Aktualna lista wygląda tak:

1. akjam + 2 pasażerów

2. jhimo

3. A4-Tomek

4. neimaD + pasażer

5. Gibons + 3 pasażerów

6. nimskrk + pasażer

7. Tomi_81 + pasażer

8. Ravu + pasażer

9. Jaro666 + 3 pasażerów

10. ucho.77 + pasażer

11. kjuba7

12. H3mm3R (?)

13. A4-Tomek (?)

14. Main

15. Manieq

W 1 poście zamieszczam info na temat płatności i aktualną listę tam też będę odznaczał od kogo otrzymałem wpłatę. Wpisywać się bo jest mało czasu :) a impreza na prawdę godna polecenia.

hej. bilety już kupiłem a :facepalm: dopiero później wpadłem na pomysł żeby poszukać czy ktoś sie wybiera z klubowiczów.

witam. tez się wybieram swoim skromny maleństwem na miejscu gdzie się spotykamy, stajemy?? po prostu gdzie mam zaparkować jak przyjadę :grin: gdzie szukać klubowiczów

Wybierasz się, ale wjeżdzasz z klubem czy kupujesz bilety na własną rękę ? co do miejsca spotkania przed wjazdem to ustalimy potem. Najpierw osoby które są zainteresowane proszę o wpisanie się na listę kierowca + iliść pasażerów (ważne).

Main jacyś pasażerowie ?

Aktualna lista wygląda tak:

1. akjam + 2 pasażerów

2. jhimo

3. A4-Tomek

4. neimaD + pasażer

5. Gibons + 3 pasażerów

6. nimskrk + pasażer

7. Tomi_81 + pasażer

8. Ravu + pasażer

9. Jaro666 + 3 pasażerów

10. ucho.77 + pasażer

11. kjuba7

12. H3mm3R (?)

13. A4-Tomek (?)

14. Main

15. Manieq

W 1 poście zamieszczam info na temat płatności i aktualną listę tam też będę odznaczał od kogo otrzymałem wpłatę. Wpisywać się bo jest mało czasu :) a impreza na prawdę godna polecenia.

hej. bilety już kupiłem a :facepalm: dopiero później wpadłem na pomysł żeby poszukać czy ktoś sie wybiera z klubowiczów. a imprezkę polecam byłem parę razy już a mam do przejechania ok 300km i warto jechac!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjuba7 odhaczony na liście + Twój kolega również. Panowie wpłacajcie bo już koniec terminów i będę musiał dać znać ile samochodów będzie mieć parking



hej. bilety już kupiłem a :facepalm: dopiero później wpadłem na pomysł żeby poszukać czy ktoś sie wybiera z klubowiczów.

Hej jeśli chcesz mogę zapytać czy jest taka możliwość aby wyznaczyć miejsce dla Ciebie również w naszej strefie w koncu bilet kupiłeś też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również będę ale jako piechur w sobotę więc wejsciówkę ogarniam we własnym zakresie. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kjuba7 odhaczony na liście + Twój kolega również. Panowie wpłacajcie bo już koniec terminów i będę musiał dać znać ile samochodów będzie mieć parking

hej. bilety już kupiłem a :facepalm: dopiero później wpadłem na pomysł żeby poszukać czy ktoś sie wybiera z klubowiczów.

Hej jeśli chcesz mogę zapytać czy jest taka możliwość aby wyznaczyć miejsce dla Ciebie również w naszej strefie w koncu bilet kupiłeś też.

czekam na info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dopisuje do listy


Panowie jutro do godziny 18:00 muszę powiedzieć na ile samochodów trzeba przygotować miejsc parkingowych dla klubu. Tak że proszę te osoby które jeszcze nie wpłaciły o potwierdzenie czy na 100% będą. Bo potem już nic nie będzie można zrobić w tym temacie i każdy będzie musiał kupić bilet i wjechać na własną rękę i szukać sobie miejsca do zaparkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dopisuję -miki- i deafca przelewy doszły.


aktualna lista przedstawia się tak:

1. akjam + 2 pasażerów
2. jhimo + pasażer
3. A4-Tomek
4. neimaD + pasażer
5. Gibons + 3 pasażerów
6. nimskrk + pasażer
7. Tomi_81 + pasażer

8. Ravu + pasażer

9. Jaro666 + 3 pasażerów

10. ucho.77 + pasażer

11. kjuba7 + 3 pasażerów

12. Main

13. Manieq

14. Egon + pasażer

15. Kierowca

16. -Miki- + pasażer

17. -Miki-2 + pasażer

18. Deafca

19. Matek + pasażer

Przypominał że dzisiaj muszę podać ilość samochodów więc jak ktoś jest jeszcze chętny niech się określ a osoby od których nie otrzymałem wpłaty potwierdzą że ją dokonają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matek kasa doszła.


A4-Tomek, neimaD i Jaro666 kasa doszła


Bilety zamówione w weekend je odbieram. Teraz trzeba dograć miejsce w którym się spotkamy przed wijazdem. Ostatnio był to lidl ale tam coś kombinowali z płatnym parkingiem czy ktoś może orientuje się jak to teraz wygląda ? czy ten parking jest płatny ? może pod praktikerem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...