Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Summer Car Party 5-6.09.2015r


Gibons

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ja się będę wybierał gdzie mogę dostać bilet czy ewentualnie na miejscu dostanę tak żeby wjechać do środka czy da radę jeszcze się podpiąć jakoś :D ?

Edytowane przez kjuba7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. akjam + 2 pasażerów
2. jhimo
3. A4-Tomek
4. neimaD + pasażer
5. Gibons + 3 pasażerów
6. nimskrk + pasażer
7. Tomi_81 + pasażer

8. Ravu + pasażer

9. Jaro666 + 3 pasażerów

10. ucho.77 + pasażer

11. kjuba7

12. H3mm3R (?)

13. A4-Tomek (?)

Lista zaktualizowana piszcie od razu ile pasażerów kto będzie się dopisywał. Pozycja 12 i 13 proszę o potwierdzenie.

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o dopisywanie się do listy kto jest jeszcze chętny gdyż muszę podać konkretną ilość samochodów ponieważ muszą wyznaczyć nam strefę parkowania na zlocie. Wieczorem postaram się podać dokładne info co ile za ile i do kiedy :) a tym czasem kto jest jeszcze chętny niech wpisuje się w temacie i podaje od razu ilość pasażerów. Umówmy się że do 25 Sierpnia tj wtorek trwają zapisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. tez się wybieram swoim skromny maleństwem na miejscu gdzie się spotykamy, stajemy?? po prostu gdzie mam zaparkować jak przyjadę :grin: gdzie szukać klubowiczów


witam. tez się wybieram swoim skromny maleństwem na miejscu gdzie się spotykamy, stajemy?? po prostu gdzie mam zaparkować jak przyjadę :grin: gdzie szukać klubowiczów- bilety w swoim zakresie zakupie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisywać się ludziska. Tak jak Gibons poinformował... Wtorek to ostateczny termin. W przyszłym tygodniu będziemy musieli zebrać kasę i wpłacić całość więc się organizować. Gibons poda swój nr konta, na który trzeba wpłacać cash. Ja jestem na wakacjach i mam ograniczony czas... :D

ALe wszystko jest pod kontrolą! Do zoba! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. tez się wybieram swoim skromny maleństwem na miejscu gdzie się spotykamy, stajemy?? po prostu gdzie mam zaparkować jak przyjadę :grin: gdzie szukać klubowiczów

Wybierasz się, ale wjeżdzasz z klubem czy kupujesz bilety na własną rękę ? co do miejsca spotkania przed wjazdem to ustalimy potem. Najpierw osoby które są zainteresowane proszę o wpisanie się na listę kierowca + iliść pasażerów (ważne).

Main jacyś pasażerowie ?

Aktualna lista wygląda tak:

1. akjam + 2 pasażerów

2. jhimo

3. A4-Tomek

4. neimaD + pasażer

5. Gibons + 3 pasażerów

6. nimskrk + pasażer

7. Tomi_81 + pasażer

8. Ravu + pasażer

9. Jaro666 + 3 pasażerów

10. ucho.77 + pasażer

11. kjuba7

12. H3mm3R (?)

13. A4-Tomek (?)

14. Main

15. Manieq

W 1 poście zamieszczam info na temat płatności i aktualną listę tam też będę odznaczał od kogo otrzymałem wpłatę. Wpisywać się bo jest mało czasu :) a impreza na prawdę godna polecenia.

Edytowane przez Gibons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przelac kase znaczy komu bo ja wezme w ciemno

+ 3 pasazerow

w pierwszym poście masz wszystko pięknie opisane :wink:

raczej brak ale jeszcze jutro dam znać

Damian my jedziemy bez pasażerów :wink:

kasę za chwilę przelewam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...