Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Summer Car Party 5-6.09.2015r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie dwa bilety :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siema ja się będę wybierał gdzie mogę dostać bilet czy ewentualnie na miejscu dostanę tak żeby wjechać do środka czy da radę jeszcze się podpiąć jakoś :D ?

Edytowane przez kjuba7

Opublikowano

Też powinienem się zjawić chyba że mi zmiany w pracy nie przypasuja [emoji14]

Opublikowano

Powiedzcie mi jak z biletami ?

Opublikowano

:hi:

Kto zbiera kaskę na bilety? Komu przelew? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

1. akjam + 2 pasażerów
2. jhimo
3. A4-Tomek
4. neimaD + pasażer
5. Gibons + 3 pasażerów
6. nimskrk + pasażer
7. Tomi_81 + pasażer

8. Ravu + pasażer

9. Jaro666 + 3 pasażerów

10. ucho.77 + pasażer

11. kjuba7

12. H3mm3R (?)

13. A4-Tomek (?)

Lista zaktualizowana piszcie od razu ile pasażerów kto będzie się dopisywał. Pozycja 12 i 13 proszę o potwierdzenie.

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

Ja dopisze ile pasazerow bo jeszczen nie wiem dokladnie

Opublikowano
  • Autor

Panowie prosze o dopisywanie się do listy kto jest jeszcze chętny gdyż muszę podać konkretną ilość samochodów ponieważ muszą wyznaczyć nam strefę parkowania na zlocie. Wieczorem postaram się podać dokładne info co ile za ile i do kiedy :) a tym czasem kto jest jeszcze chętny niech wpisuje się w temacie i podaje od razu ilość pasażerów. Umówmy się że do 25 Sierpnia tj wtorek trwają zapisy.

Opublikowano

witam. tez się wybieram swoim skromny maleństwem na miejscu gdzie się spotykamy, stajemy?? po prostu gdzie mam zaparkować jak przyjadę :grin: gdzie szukać klubowiczów


witam. tez się wybieram swoim skromny maleństwem na miejscu gdzie się spotykamy, stajemy?? po prostu gdzie mam zaparkować jak przyjadę :grin: gdzie szukać klubowiczów- bilety w swoim zakresie zakupie

Opublikowano

Wpisywać się ludziska. Tak jak Gibons poinformował... Wtorek to ostateczny termin. W przyszłym tygodniu będziemy musieli zebrać kasę i wpłacić całość więc się organizować. Gibons poda swój nr konta, na który trzeba wpłacać cash. Ja jestem na wakacjach i mam ograniczony czas... :D

ALe wszystko jest pod kontrolą! Do zoba! :hi:

Opublikowano

main i manieq każdy swoim padłem

Opublikowano
  • Autor

witam. tez się wybieram swoim skromny maleństwem na miejscu gdzie się spotykamy, stajemy?? po prostu gdzie mam zaparkować jak przyjadę :grin: gdzie szukać klubowiczów

Wybierasz się, ale wjeżdzasz z klubem czy kupujesz bilety na własną rękę ? co do miejsca spotkania przed wjazdem to ustalimy potem. Najpierw osoby które są zainteresowane proszę o wpisanie się na listę kierowca + iliść pasażerów (ważne).

Main jacyś pasażerowie ?

Aktualna lista wygląda tak:

1. akjam + 2 pasażerów

2. jhimo

3. A4-Tomek

4. neimaD + pasażer

5. Gibons + 3 pasażerów

6. nimskrk + pasażer

7. Tomi_81 + pasażer

8. Ravu + pasażer

9. Jaro666 + 3 pasażerów

10. ucho.77 + pasażer

11. kjuba7

12. H3mm3R (?)

13. A4-Tomek (?)

14. Main

15. Manieq

W 1 poście zamieszczam info na temat płatności i aktualną listę tam też będę odznaczał od kogo otrzymałem wpłatę. Wpisywać się bo jest mało czasu :) a impreza na prawdę godna polecenia.

Edytowane przez Gibons

Opublikowano

raczej brak ale jeszcze jutro dam znać

Opublikowano

Egon+pasażer

Edytowane przez egon47

Opublikowano
  • Autor

Dopisany do listy.

Opublikowano

Kasa poleciała :D

Opublikowano

jak przelac kase znaczy komu bo ja wezme w ciemno

+ 3 pasazerow

Opublikowano

jak przelac kase znaczy komu bo ja wezme w ciemno

+ 3 pasazerow

w pierwszym poście masz wszystko pięknie opisane :wink:

raczej brak ale jeszcze jutro dam znać

Damian my jedziemy bez pasażerów :wink:

kasę za chwilę przelewam

Opublikowano

przelew poszedł

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.