Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Najlepsze żarówki


quattro87

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Krótko i na temat:
Jakie żarówki świateł mijania polecacie?
do tej pory były z marketów za 12zł/szt

osram, phillips czy coś innego. najbardziej zależy mi na barwie (żeby były jasne a nie prawie żółte) i zasięgu ich świecenia. żywotność też ważna ale na drugim planie. czy do kwoty 60/70zł coś dobrego można dostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, ojcu rok temu kupilem do Tourana philipsy praktycznie 100pln za komplet i po miesiacu sie przepalily. A efekt swiecenia mysle ze taki sam jak z tymi po 12zl. I takie zalozylismy potem i jezdza do tej pory. Moze mi sie takie ferelne trafily, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego te postojowe i nic lepszego legalnego nie ma.

http://xtremeleds.otwarte24.pl/364,Zarowki-W5W-OSRAM-COOL-BLUE-INTENSE-4000K-Cena-za-komplet2szt

Tylko muszą mieć ten ostry czub na zarowce, bo te gładkie już nie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, poszukam jak cenowo stoją

Czy na forum ktoś sprzedaje takie światełka? H7 są za 79zł A 5w5 za 27. Kosztów wysyłki nie liczę bo mam możliwość odebrania osobiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, ojcu rok temu kupilem do Tourana philipsy praktycznie 100pln za komplet i po miesiacu sie przepalily. A efekt swiecenia mysle ze taki sam jak z tymi po 12zl. I takie zalozylismy potem i jezdza do tej pory. Moze mi sie takie ferelne trafily, nie wiem.

Tourany maja coś nie teges z tymi żarówkami bo strasznie szybko sie przepalają jakie byś nie wsadził to zawsze po miesiącu pala sie. miałem tourana to wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie troche z innej beczki Ale żeby nie pisać kolejnego wątku. Nie mam trzeciej lampy stop. 95rok sedan więc nie bylo. Czy taśma smd Led nadaje się do podłączenia jako takie światło? Chce ja dam na tylną szybę zamiast lampki ori.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wiejskim tuningiem to capi. Dwa że brak atestu /chomologacji i może być problem z miskami.

Ale działać będzie poprawnie.[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...