Skocz do zawartości
IGNOROWANY

podlaczenie przelacznika szyb kierowcy pomoc


michal1.8tq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie potrzebuje pomocy w podlaczeniu nowego przelacznika ok szyb drzwi kierowcy a sprawa wyglada tak ze stary przelacznik byl na wieksza kostke i na 3 piny a nowy jest z mniejsza kostka i na 4 piny czy mozna to jakos odlaczyc zeby dzialalo jak powinno??


nikt nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do b6 po 2003 r. Foto dzisiaj ogarne to dodam. gdzies znalazlem ze ktos to podlaczal i bez problemu chodzilo ale nie moge nigdzie znalesc jak to zrobil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wszystkich przełącznikach szyb tych pojedynczych po 2003 roku są inne wtyczki i trzeba przepinać piny ale w tym zespolonym od kierowcy powinna być ta sama wtyczka

Edytowane przez Robero321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale potrzebujesz przepiać te pojedyncze od pasażerów ? czy zespolony od kierowcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba było pisać od razu bo w pierwszym poście tak żeś napisał że wygląda na to że nie pasuje Ci ten od kierowcy.

Tak jak pisałem wcześniej w 2003 roku zostały zmienione te przełączniki a właściwie wtyczka do nich i trzeba mieć to na uwadze kupując je.

Jeśli masz z 2002 roku to masz te stare a przełączniki pewnie nowe musisz sam również się z tym borykałem bo sprzedawca z resztą tu mi przysłał oczywiście nie to co chciałem.

Na forum masz rozwiązanie tego trzeba zmienić wtyczki instalacja i piny są te same różnica jest tylko we wtyczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

I sorki za taki odkop ale też mam problem z przelacznikami od szyb, mam Audi 2001r a kupiłem przełączniki z allegro i kostki nie pasowały, rozebralem całą kostkę przelozylem jeden brązowy kabelek z 5 pinu na 3 i przycisk działał, złożyłem wszystko ale niestety dziś się okazało że po włączeniu świateł przyciskiem można tylko otwierać szybę, zamknąć nie idzie, a po wyłączeniu świateł działa normalnie.

Może mi ktoś coś podpowiedzieć czemu się tak dzieje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...