Skocz do zawartości
IGNOROWANY

oświetlenie nóg i drzwi prawych tylnych nie działa,przy otwartych drzwiach i zamkniętym c.zamku świeci...


jary1910

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy na forum i od wczoraj przeczytałem już chyba wszystko o moim problemie,ale jednak pewności nie mam.

Dlatego potrzebuję fachowej porady.

A więc nie działa mi oświetlenie nóg i drzwi prawych tylnych przy otworzeniu-na fisie tez nie pokazuje,oświetlenie wnętrza przy otworzeniu tych drzwi tez się nie włącza,reszta drzwi prawidłowo.Szyby i centralny zamek działąją w tych drzwiach bez oświetlenia więc ok i teraz jak mam je otwarte ale zamknę centralny zamek z pilota to nagle pojawia się oświetlenie nóg i drzwi...więc żarówki ok kable raczej tez ale dlaczego to działa jakoś na odwrót? to wina tego mikro włącznika? proszę o podpowiedź.bo nie wiem czy rozbierać drzwi czy może trzeba coś przeprogramować....

Z góry dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wyłącznika drzwi sprawdź przewody w gumowym przepuście pomiędzy słupki em a drzwiami. Przewody lubią tam pękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz wyłącznika drzwi sprawdź przewody w gumowym przepuście pomiędzy słupki em a drzwiami. Przewody lubią tam pękać.

ok zaczne od kabli ewentualnie pozniej zabiorę się za mikro włącznik chociaż nie wiem czy to ogarnę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniesz na spokojnie, przerabiałem naprawę mikrostyku jakieś 2 tygodnie temu. Wszystko elegancko poszło wg opisu z forum. Przy okazji poprawiłem przewody w osłonie między słupkiem a drzwiami ( w każdych miałem popękane lub pourywane). Warto to zrobić za jednym razem jak drzwi rozebrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniesz na spokojnie, przerabiałem naprawę mikrostyku jakieś 2 tygodnie temu. Wszystko elegancko poszło wg opisu z forum. Przy okazji poprawiłem przewody w osłonie między słupkiem a drzwiami ( w każdych miałem popękane lub pourywane). Warto to zrobić za jednym razem jak drzwi rozebrane

Z jakiej instrukcji korzystałeś? Mam podobny problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarniesz na spokojnie, przerabiałem naprawę mikrostyku jakieś 2 tygodnie temu. Wszystko elegancko poszło wg opisu z forum. Przy okazji poprawiłem przewody w osłonie między słupkiem a drzwiami ( w każdych miałem popękane lub pourywane). Warto to zrobić za jednym razem jak drzwi rozebrane

Z jakiej instrukcji korzystałeś? Mam podobny problem.
Ja korzystałem z poradnika o naprawie lub czyszczeniu mikrostyku zamka drzwi. Dokładnie Ci teraz nie podrzucę linka bo jestem w pracy. Jest temat o tym w dziale technicznym. Bardzo ładnie opisane jak wyjąć zamek i to naprawić. Przy okazji rozebranych drzwi warto polutować popękane lub pourywane przewody w złączce między drzwiami a słupkiem tak jak pisałem wcześniej, jeśli takie mamy ofc :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150927-Czyszczenie-mikrostyku-w-zamkach-drzwi

znalazłem, to ten link powyżej ⤴

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...