Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] A4 AEB 18.T AVANT gdzie jest sterownik ABS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie wygłupiaj sie :polew: :polew: :polew: :polew:

wszystko jest proste jak pier..... jak obręcz

wystarczy odrobine silnej woli i troche kluczy :> :>

Opublikowano

Jasne :>, dla bossa od układów hamulcowych to proste ale dla niektórych, włacznie ze mną to czarna magia :wink4:

Opublikowano

Jak się bardzo chce i ma się gdzie, to wiele można zdziałać samemu...

Szkoda tylko, że czasem na byle głupocie człowiek może mieć zagadkę przez trzy miechy. :decayed:

Dokładnie :good: , ma wszystko działać. Ja naczytałem się o tych koronkach i problemach z ABS-em i dałem tył do roboty zaufanemu mechanikowi. Podczas wymiany tarcz z tyłu trzeba u mnie przełożyć koronki. Po całej wymianie wszystko jest ok jestem mega zadowolony :> Mogłem próbować samemu ale............

Może i faktycznie spróbuję zerknąc na koronkę - może łajza któryś ząbek zgubiła...

Opublikowano

nie ma takiej mozliwosci

jedynie co to może pęknąc

Opublikowano

nie ma takiej mozliwosci

jedynie co to może pęknąc

Czy tak, czy inaczej to warto zajrzeć.

Pytałem Ciebie wcześniej jak tam szczelinomierzem do czujnika podejść.. Więc???

Opublikowano

wystarczy wsadzic go pomiedzy czujnik a koronke

Opublikowano

no dobra, ale jak go tam włożyć??? Koło zdjąć - to wiadomo, ale co dalej?

Opublikowano

1. zdejmujesz koło

2. szukasz czujnika

3. szukasz koronki

4. szukasz szczelinomierza :polew: :polew: :polew: :polew:

5. wsuwasz język o grubosci 0.7mm

6. jeżeli wchodzi luzno wciskasz czujnik i wyciagasz szczelinomierz

7. jezeli nie wchodzi podniosisz czujnik i patrz pkt nr 5 i 6

8. podłaczasz VAG-a i krecisz tarcza, jezeli nic nie ma zakładasz koło i jazda !!!!!!

Opublikowano

No i git majonez - oto chodziło. :good:

A z tym szukaniem to trochę przegiąłeś... :polew:

5. wsuwasz język o grubosci 0.7mm

Jest tam podejście??? Pytam, bo jutro będę kombinerkował, a jakoś nie pamiętam żeby była tam nora na język. :polew:

Opublikowano

spokojnie znajdziesz dojscie

Opublikowano

Dziękuję. :)

Opublikowano

U nie jak wymieniałem łożysko z tyłu to tez wyjałem czujnik zeby tak wyczyscić wszystko. Po założeniu tarczy docisnąłem do oporu, tarcza obcierała więc minimalnie wysruszyłem wyciągając byle nie obcierało i śmiga żadnych byków. Kto by tam rozbierał żeby wciskać jakies szczelinomierze. Fakt jak zrobisz na szczelinomierz źle nie będzie ale jak to mówia jak nie widac różnicy to po co przepłacac :wink4:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Z ABS-em się uporałem wymieniłem cały przegub i jest ok. Ten pierścień na starym przegubie, z którego czujnik czytał prędkości był w jednym miejscu w kształcie litery S.

Od naprawy ABSu zrobiłem 1200km i było ok, natomiast pojawił się inny problem: Podczas jazdy zapala mi się kontrolka ABS i ESP oraz czerwony wykrzyknik w nawiasie z trzema krótkimi sygnałami - na chwilę odcina prąd od wszystkiego i po 2-3 sekundach wszystko wraca do normy... Ponoć jest to błąd w komunikacji... Co muszę z tym zrobić, żeby działało poprawnie: wymienić lub zregenerować sterownik ABSu, wymienić pompę ABSu, czy szukać gdzieś indziej?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.