Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B8 Avant black 2.0 TDI CAGA quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Czas pochwalić się i swoim wozidłem. Po B6 przyszła kolej na B8 - 2.0TDI CAGA quattro 2009, rok modelowy 2010.

Przywieziony ze Szwajcarii.

Z ważniejszych rzeczy w wyposażeniu:

  • :quattro::boobs:
  • zawieszenie 1BE
  • led + bixenon
  • led tył
  • MMI 3G low
  • skóra + alcantara
  • AMI
  • 3 strefowa klima
  • tempomat
  • kolorowy fis
  • lusterko foto z czujnikiem światła i deszczu
  • reszta chyba mało istotna...

Co do modów, to na początek co się da z VCDSem, później może fele 18' , ewentualnie jakieś dystanse do obecnych, bo ET w nich kapke za duże.

Zdjęcia robione na szybko, bez rewelacji..

66af4o.jpg

2vkjiw4.jpg

2rxe04h.jpg

27zxdn6.jpg

Edytowane przez lukiluk

Opublikowano

:quattro:

A resztę się naprawi :wink:

Bezawaryjnego :)

Opublikowano

Bezawaryjnej. Jak ja szukałem to priorytetem miało być :quattro: i sedan.

Opublikowano
  • Autor

jest możliwe, że nie mam zegara sterownego radiowo? w opcjach MMI mam możliwość włączenia tego ale na fisie nie widać znaczka.

Opublikowano

jest możliwe, że nie mam zegara sterownego radiowo? w opcjach MMI mam możliwość włączenia tego ale na fisie nie widać znaczka.

Pewnie moduł padł :wink: a kiedy ustawiałes ?

Opublikowano

Kupiłeś od handlarza czy sam przywiozłeś ze Szwajcarii ? W jakim stanie ?

Opublikowano
  • Autor

jest możliwe, że nie mam zegara sterownego radiowo? w opcjach MMI mam możliwość włączenia tego ale na fisie nie widać znaczka.

Pewnie moduł padł :wink: a kiedy ustawiałes ?

kilka razy już próbowałem ale nic nie widać.

Kupiłeś od handlarza czy sam przywiozłeś ze Szwajcarii ? W jakim stanie ?

kumpel sprowadził, bezwypadkowy, w zasadzie ślady użytkowania tylko na fotelu kierowcy, jakiś prezes w firmie jeździł.

w wyposażeniu mam:

U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym

więc moduł jest, pytanie czy faktycznie sprawny?, w którym miejscu on siedzi?
Opublikowano

jest możliwe, że nie mam zegara sterownego radiowo? w opcjach MMI mam możliwość włączenia tego ale na fisie nie widać znaczka.

Pewnie moduł padł :wink: a kiedy ustawiałes ?

kilka razy już próbowałem ale nic nie widać.

Kupiłeś od handlarza czy sam przywiozłeś ze Szwajcarii ? W jakim stanie ?

kumpel sprowadził, bezwypadkowy, w zasadzie ślady użytkowania tylko na fotelu kierowcy, jakiś prezes w firmie jeździł.

w wyposażeniu mam:

U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym

więc moduł jest, pytanie czy faktycznie sprawny?, w którym miejscu on siedzi?

Moduł siedzi pod tylnym zderzakiem.

Opublikowano
  • Autor

jest możliwe, że nie mam zegara sterownego radiowo? w opcjach MMI mam możliwość włączenia tego ale na fisie nie widać znaczka.

Pewnie moduł padł :wink: a kiedy ustawiałes ?

kilka razy już próbowałem ale nic nie widać.

Kupiłeś od handlarza czy sam przywiozłeś ze Szwajcarii ? W jakim stanie ?

kumpel sprowadził, bezwypadkowy, w zasadzie ślady użytkowania tylko na fotelu kierowcy, jakiś prezes w firmie jeździł.

w wyposażeniu mam:

U2A = Zestaw wskaznikow z obrotomierzem, zegarem radiowym

więc moduł jest, pytanie czy faktycznie sprawny?, w którym miejscu on siedzi?

Moduł siedzi pod tylnym zderzakiem.

tak jak w B6?, czyli trzeba rozbierać.

Opublikowano

Zderzak trzeba zdemontować, moduł jest z lewej strony.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Panowie, jakie dystanse kupić do moich 17" tak żeby nie przesadzić?, ET mam 45, zawieszenie 1BE

Opublikowano

Jaka szerokość felgi ? 15-20 mm wystarczy

Opublikowano
  • Autor

7,5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.