Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C4NC3R`s AVANTador 290KM 535Nm 1.9 TDI GTB2260 HF100 FMIC by juby_p


C4NC3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam 3 kontrakt ale do tej pory jeździłem autami pośrednika, teraz na prywatnym jestem, ja na szybko kupowałem i wybór padł na Ibize 2FL, ostatnio znajomy kupił za 1,5 tyś jurków dwójkę ale z 1.8T więc się opłacało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tym autem jeżdżę tutaj już 2,5 roku i jak do tej pory zero kontroli... Jedną, ale to ojca passatem i o to się nie czepiali. Powiedziałem że nie mam meldunku bla bla bla.

Jak tak patrzę na te ogłoszenia z autami to mi się odechciewa szukania jezdzenia sprawdzania itp itd. Ale coś trzeba znaleść. Małe i szybkie:-) - z drugiej strony nie podatne na mody bo pewnie będzie jeździć 500 konna ibiza po nl hue hue

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem że bez meldunku 6 miesięcy możesz jeździć i nic Tobie nie zrobią , szukaj polówki, ibizy, bo kabelek z B6 pasuje :) a jak coś nie podatnego na mody to 1.4MPI 8V tym ciężko na autostradzie o mandat, bo na tych wolniejszych drogach nie trudno o przekroczenie prędkości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up, do latania po NL? ciężko tu znaleźć coś w dobrym stanie za rozsądne $$.
i jak już to albo Q, albo coś z RWD

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3K jest trochę głośno, ale tylko przy pełnym bucie. Przy normalnej jeździe jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam FWD:). Startu nie ma ale od 3jki już to jedzie

Może wpadnie Q + heble S4 i zderzka przód S4 albo w pi*du sprzedam samochód. Zależy ile będzie $$.
Jak na razie jakiekolwiek inwestycje w auto wstrzymane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chętnie zobaczymy jak to jedzie od tej trójki.

Też bym z chęcią zobaczył :) Ciekawy jestem w ile robi 100-200 :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam FWD:). Startu nie ma ale od 3jki już to jedzie

Może wpadnie Q + heble S4 i zderzka przód S4 albo w pi*du sprzedam samochód. Zależy ile będzie $$.

Jak na razie jakiekolwiek inwestycje w auto wstrzymane.

Grubo :) a ja się martwię, że jak zrobię 200 km to będę miał problem . Pocieszyłeś mnie hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo a ja się martwię, że jak zrobię 200 km to będę miał problem . Pocieszyłeś mnie hehe

Przy słabszym sofcie( ok.230km@430Nm) jest spoko. Ale tylko na suchym.

Ciekawy jestem w ile robi 100-200

Szału nie ma albo się z mocą oswoiłem. Za ciężka suka. Lupo z taką mocą zapier*ala jak złe.

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo a ja się martwię, że jak zrobię 200 km to będę miał problem . Pocieszyłeś mnie hehe

Przy słabszym sofcie( ok.230km@430Nm) jest spoko. Ale tylko na suchym.

Ciekawy jestem w ile robi 100-200

Szału nie ma albo się z mocą oswoiłem. Za ciężka suka. Lupo z taką mocą zapier*ala jak złe.

Mam PB, więc taki moment to nie dla mnie :) ale ogólnie powinno być lepiej z trakcją u mnie ? Opony mam 16" , więc przesiadka na 17 " by pomogła i co można jeszcze zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam PB, więc taki moment to nie dla mnie ale ogólnie powinno być lepiej z trakcją u mnie ? Opony mam 16" , więc przesiadka na 17 " by pomogła i co można jeszcze zrobić ?


Jak masz w miarę drogi to możesz 18" wrzucić, ale takie z kapciem 235/40 (ew. 35) szerokie.
odobno dużo daje stabilizator tył RS4(b7)ale jeszcze nie dane mi było sie przekonać. I wiadomo sztywne zawieszenie coby przód do góry nie szedł za mocno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam PB, więc taki moment to nie dla mnie ale ogólnie powinno być lepiej z trakcją u mnie ? Opony mam 16" , więc przesiadka na 17 " by pomogła i co można jeszcze zrobić ?

Jak masz w miarę drogi to możesz 18" wrzucić, ale takie z kapciem 235/40 (ew. 35) szerokie.

odobno dużo daje stabilizator tył RS4(b7)ale jeszcze nie dane mi było sie przekonać. I wiadomo sztywne zawieszenie coby przód do góry nie szedł za mocno

Lubię czuć komfort boję się, że na 18" będzie bolało no i cena opon ;) w to lato kupiłem nowe 16" poczekam aż się dojadą i kupi się na lato nowe fele z 17. Tył ? a nie przód ? Jeden chłop pisał, że na duży + zmienia prowadzenie. A rozpórka na amorkach to coś daję ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpórka to w zakrętach chyba głównie.
No włąśnie tył a nie przód ale można to i to.
Na 18 nie ma tragedi a jak kupisz dobrą opone w promocji to po kieszeni nie zaboli/
Ja swoje kupiłem 300 zł taniej za sztuke - nówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozpórka to w zakrętach chyba głównie.

No włąśnie tył a nie przód ale można to i to.

Na 18 nie ma tragedi a jak kupisz dobrą opone w promocji to po kieszeni nie zaboli/

Ja swoje kupiłem 300 zł taniej za sztuke - nówki!

Ok dzięki za info. Przy zakładaniu 18" to na bank będzie trzeba inne sprężyny i amorki co ?

Ja nie wiem kiedy ja na to zarobię :) Dobrze, że żony nie mam ;)

Edytowane przez Sedrak Dan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie koza(wysoko) przez co dla mnie wizualnie bardzo źle.
Nie trzeba zmieniać nic ale wiesz. Jak masz zawias 1BE/BV to w sumie możesz zostawić. Jak 1BA to wypadałoby zmienić. Bo sztywna opona na miękkiem zawiasie(1BA) nie zda egzaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie koza(wysoko) przez co dla mnie wizualnie bardzo źle.

Nie trzeba zmieniać nic ale wiesz. Jak masz zawias 1BE/BV to w sumie możesz zostawić. Jak 1BA to wypadałoby zmienić. Bo sztywna opona na miękkiem zawiasie(1BA) nie zda egzaminuW

W VINie mam 1BA. Jednak co mam założone teraz to ciężko powiedzieć :) auto ma nalatane ponad 380 K . Jak, już robić to robić dobrze :) , a co byś proponował do 17 czy 18 " z zawieszenia tylko tak, żeby nie stracić komfortu jazdy za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...