Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C4NC3R`s AVANTador 290KM 535Nm 1.9 TDI GTB2260 HF100 FMIC by juby_p


C4NC3R

Rekomendowane odpowiedzi

To była jednorazowa akcja, stwierdził że drugi raz takiej rzeźby się nie podejmie.


Piotrek nie mógł wysiedzieć patrząc na te 275KM, podłubał w sofcie i wyszło coś takiego;)

1ebc235a09ecb842.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie ;)

zobaczymy co wycisnę z gtb/vk

czekam na filmik dymu ?

Edytowane przez Penzo_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrałbym ale nic nie będzie widać;p

HF100 jednak za duże do auta na co dzień, co innego gdyby auto służyło do upalania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe, po porostu nie wykorzystuje ich potencjału w 100%. NA co dzień śmigam na słabszym sofcie który ma ok 230KM@430Nm i to wystarcza.
Trzeba ogarnąć jakąś pierdółkę do katowania bo szkoda Audiany;)

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt a jeszcze parę lat temu nikt by nawet nie pomyślał że można tyle kucy wyciągnąć z 1.9tdi

ja mam w planach coś koło 200 kucyków , aktualnie mam program wgrany na 162k ale jak to mówią w miarę jedzenia rośnie apetyt

dużo to żłopie ropy przy 290kucach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę żłopie. Na pełnym baku teraz wychodzi ok. 750 km... Ale jak tylko mam możliwość to but w podłodze:).
Są projekty co mają ponad 300 KM na ropie i po 400 na NO lub LPG :kox:

200KM i ok 450NM fajnie będzie już jechać;)

Rośnie apetyt ale na V6d i ponad 700 Nm :naughty: .

Tymczasem zderzenie z rzeczywistością, opłaty w NL za audiane wychodzą ok 400E kwartał :kwasny: i szukam czegoś małego w benzynie (opłaty ok 100 E kwartał) i prawdopodobnie S-line pójdzie pod młotek :(

Edytowane przez C4NC3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce robić wyścigówki , a 200kucyków powinno śmiało wystarczyć na normalne przemieszczanie i depnięcie kiedy trzeba.

Spore masz te opłaty, za co oni sie tam tak drogo cenią

Ja za mojego furacza płacę

34F pełne ubezpieczenie miesięczne

I coś koło 90F za podatek drogowy na pół roku

I to tyle :wink:

A nie myślałeś żeby furacza zarejestrować i opłacić w PL , było by chyba sporo taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No drogo, ale drogi za to jakie :).
No właśnie fura jest zarejestrowana w PL ale i tak trzeba opłacać podatek drogowy, a w NL podatek od diesli jest chyba 3x jak od benzyny;/, bo bena wyjdzie z ok 120E na 3 mc.

Za jazdę bez opłat ponoć jest 3000 E kary, każdorazowo, + mogą naliczyć wstecz to co było nie zapłacone... także wole nie ryzykować.


Taniutkie te opłaty masz, kurna części też tanio wyrywasz ;/. Jade na wyspy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to rzeczywiście nie masz kolorowo i nawet nie przypuszczałem że taki wysoki podatek jest w NL. U nas jest znowu odwrotnie za benzyne płaci się więcej jak za diesla

Jeżeli chodzi o części to już teraz coraz mniej chce mi sie polować bo praktycznie to co chciałem mieć to już mam. Ale nie ukrywam że zdążają sie jeszcze okazje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 3 miesięcy możesz jeździć dopiero potem jak belasting złapie to masz dwa tygodnie na zapłacenie podatku lub samochód wraca do kraju, do tego dochodzi meldunek jeszcze czy masz, znajomy miał i chyba 5 lat mieszkał i na łapance go ustrzelili i coś koło 10tyś euro mu kary naliczyli, ja swoją B6 w kraju zostawiłem bo jeszcze więcej mi wyszło podatku, tutaj śmigam ibizą i 128e na kwartał. A co do apetytu to święta racja ja mam prawie 200Km i 400Nm i już mało nie ma czym jechać na autostradzie i albo pójdę drogą autora wątku albo V6 jak uzbieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NL jestem już 3 lata ponad i jakby policzyli mi zaległy podatek to by wyszło coś ok. 4500 E... Dlatego zgłosiłem do belastingu auto i do końca roku będę szukał jakieś małej pipidówy. Właśnie myślę na Ibizą 3. gen, może nawet FR:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...