Skocz do zawartości
IGNOROWANY

18 moze 19 Jakie Aluski do A4 B6?


Zygi1

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam dylemat... zastanawiam sie nad wlozeniem do mojego autka aluskow 18stek ale kumpel mi doradza 19 i juz sam niewiem zeby niestracic na komforcie zeby nieocieralo i zeby bylo wszystko ok... co o tym myslicie teraz jezdze na 16 nastkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwojga złego bierz 18" przynjamniesz zęby będą całe.. przy 19 profil bedzie 35, zawieszenie szybciutko sie zesra, komfortu zadnego a szkoda tylko felg, auta i nerwów na nasze drogi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dwojga złego bierz 18" przynjamniesz zęby będą całe.. przy 19 profil bedzie 35, zawieszenie szybciutko sie zesra, komfortu zadnego a szkoda tylko felg, auta i nerwów na nasze drogi...

Pomiędzy 18" a 19" to prawie niezauważalna róznica.Ale też jestem za 18" i oponce 225/40/18 :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie podrzucic fotke audiczki na takich kolkach?? tylko bez obnizania tak jak jest normalna z 18mnastkami. dzieki

Tak wygląda moja na seryjnym zawieszeniu

DSC00683.JPG

DSC00684.JPG

DSC00686.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Hugo piekne audiczka planujesz jescze jakies przerobki?? ile masz seryjnie silnik 130?? chipowales cos? a co do koleczek spoko mozna jakies sprezynki dac jeszcze widze

Na razie zostaje seria.Koła sprzedałem , ale zostały w klubie :) Silnik 130KM , a aktualną moc po programie masz w moim podpisie :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wygladaja te 18 nastki fajnie ale juz sam niewiem co zrobir:) a niemyslales zeby wymalowac sobie te dolne spojrerki co sa innego koloru<szarawe>?? pod kolor nadwozia jak myslisz jaki koszt tego by byl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a aktualną moc po programie masz w moim podpisie

a pózniej sie dziwia ze dwumasy leca majac tyle Nm :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo mam jeszcze jedno pytanko. Gdzie kupowales takie OZ tki << chyba dobra firma jesli chodzi o fele?>> i jaki koszt kompletu z oponkami.Wiesz jestem w Angli i niemam az takiego rozeznania.jak mozesz podeslij kilka zrodel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hugo mam jeszcze jedno pytanko. Gdzie kupowales takie OZ tki << chyba dobra firma jesli chodzi o fele?>> i jaki koszt kompletu z oponkami.Wiesz jestem w Angli i niemam az takiego rozeznania.jak mozesz podeslij kilka zrodel

Zygi, a poczytaj forum, Hugo już pisał o tym...

Przeszukaj tematy o oponach, nie ma tego dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...