Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

18 moze 19 Jakie Aluski do A4 B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie mam dylemat... zastanawiam sie nad wlozeniem do mojego autka aluskow 18stek ale kumpel mi doradza 19 i juz sam niewiem zeby niestracic na komforcie zeby nieocieralo i zeby bylo wszystko ok... co o tym myslicie teraz jezdze na 16 nastkach.

Opublikowano

Wrzuc 18 i 225/40/18 i bedziesz zadowolony ;)

Opublikowano

z dwojga złego bierz 18" przynjamniesz zęby będą całe.. przy 19 profil bedzie 35, zawieszenie szybciutko sie zesra, komfortu zadnego a szkoda tylko felg, auta i nerwów na nasze drogi...

Opublikowano
z dwojga złego bierz 18" przynjamniesz zęby będą całe.. przy 19 profil bedzie 35, zawieszenie szybciutko sie zesra, komfortu zadnego a szkoda tylko felg, auta i nerwów na nasze drogi...

Pomiędzy 18" a 19" to prawie niezauważalna róznica.Ale też jestem za 18" i oponce 225/40/18 :cool:

Opublikowano
  • Autor

e to super wlasnie raczej przy takich zostane:P mozecie podrzucic fotke audiczki na takich kolkach?? tylko bez obnizania tak jak jest normalna z 18mnastkami. dzieki

Opublikowano
mozecie podrzucic fotke audiczki na takich kolkach?? tylko bez obnizania tak jak jest normalna z 18mnastkami. dzieki

Tak wygląda moja na seryjnym zawieszeniu

DSC00683.JPG

DSC00684.JPG

DSC00686.JPG

Opublikowano
  • Autor

no Hugo piekne audiczka planujesz jescze jakies przerobki?? ile masz seryjnie silnik 130?? chipowales cos? a co do koleczek spoko mozna jakies sprezynki dac jeszcze widze

Opublikowano
no Hugo piekne audiczka planujesz jescze jakies przerobki?? ile masz seryjnie silnik 130?? chipowales cos? a co do koleczek spoko mozna jakies sprezynki dac jeszcze widze

Na razie zostaje seria.Koła sprzedałem , ale zostały w klubie :) Silnik 130KM , a aktualną moc po programie masz w moim podpisie :a4fan:

Opublikowano
  • Autor

no wygladaja te 18 nastki fajnie ale juz sam niewiem co zrobir:) a niemyslales zeby wymalowac sobie te dolne spojrerki co sa innego koloru<szarawe>?? pod kolor nadwozia jak myslisz jaki koszt tego by byl?

Opublikowano
a aktualną moc po programie masz w moim podpisie

a pózniej sie dziwia ze dwumasy leca majac tyle Nm :twisted:

Opublikowano
  • Autor

Hugo mam jeszcze jedno pytanko. Gdzie kupowales takie OZ tki << chyba dobra firma jesli chodzi o fele?>> i jaki koszt kompletu z oponkami.Wiesz jestem w Angli i niemam az takiego rozeznania.jak mozesz podeslij kilka zrodel

Opublikowano
Hugo mam jeszcze jedno pytanko. Gdzie kupowales takie OZ tki << chyba dobra firma jesli chodzi o fele?>> i jaki koszt kompletu z oponkami.Wiesz jestem w Angli i niemam az takiego rozeznania.jak mozesz podeslij kilka zrodel

Zygi, a poczytaj forum, Hugo już pisał o tym...

Przeszukaj tematy o oponach, nie ma tego dużo.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.