Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BMW E46 320Ci M-PAKIET


Sengoku

Rekomendowane odpowiedzi

:siema: Chciałem pokazać wam moją bunię.Na początku szukałem B6-stki w pełnym s-line 1.9 Tdi.Po trzech tygodniach poszukiwań z ciekawości zaczołem szukać BMW E46 no i się zaczeło...W jednej chwili zmieniłem priorytet z Audi na BMW...Czytałem wiele opinii i doszedłem do wniosku,że silnik R6 2.2 litra będzie dla mnie najodpowiedniejszy...200km od mojego miasta wypatrzyłem czarną,dwudrzwiową beemke w eM pakiecie.

BMW E46 320Ci R6 2.2L 170HP 210NM 6/2005 Manual

Przebieg : 90000 Mil (144000 km)

Wyposażenie :

-M PAKIET

-Wielofunkcyjna kierownica

-Tempomat

-Skórzane kubełkowe fotele,podgrzewane

-Fabryczny alarm

-Przycisk regulacji ciśnienia opon

-Automatyczna roleta przeciwsłoneczna tylnej szyby

-DSC,ABS itp

-Przycisk pod H&K,działa lecz H&K brak

-4xelektryczne szyby

-Czujniki parkowania tył

-Zmieniarka 6 CD

I inne których już nie pamiętam :decayed:

MODY :

-Hamulce przód z 330i (325mm)

I to by było narazie na tyle :facepalm: Mam nadzieję,że z czasem będę mógł dopisać kolejne mody a kilka pomysłów już jest...

FOTY :

Zestaw startowy na początek :D

2w55dfq.jpg

A teraz foty Beemki :

281ubg3.jpg-

2r6dwec.jpg-

281p92.jpg-

2qkl211.jpg-

dgszkx.jpg-

6sgex2.jpg-

2psf7lz.jpg-

dmprbn.jpg

343hkxx.jpg

Zapraszam do komentowania :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem troche aut ale 3 niestety jeszcze nie, z bemek mialem 2 piatki e60 525i i 520d, powiem Ci tak. bmw ma to do siebie ze jak wsiadziesz to nie odnajdziesz sie w zadnym innym aucie, po kilku miesiacach bemka jest ok ale przydalo by sie wiecej mocy co jest najczesciej spotykane wsrod uzydkownikow zawieszenia w mpakiecie bo sam przyznasz ze nieda sie tym wolno jezdzic zwlaszcza w kraju gdzie przebywamy, oczywiscie sa rozni kierowcy i rozne wymagania ale po swoich doswiadczeniach i jesli juz w benzynie to 330 lub 540. moja piatka zarla w okolicach 12 litrow po londynie a znajomego 530 14litrow tyle ze moja miala 190km a jego 260

na start zmien se odme jesli to jeszcze na silniku m54 bo beda problemy z zarciem oleju

co do komentu to kozacka, m pakiet swoje robi, pewnie ze 3.500 peklo?

Edytowane przez cichy525
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli chodzi o moc to masz rację,jeżdze prawie dwa miesiące i już przytuliłbym 330i no ale jestem młodym kierowcą i chodzi o ubezpieczenie ;) No blisko tej ceny,troszeczke wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj sporo, ja kupuje uszkodzone, a4 w sline ktora mam wyrwalem za 1560 z uwalonym silnikiem a koszty naprawy + kabel i sprawy servisowe wyszly mnie 300 z kawalkiem ale wszystko robilem sam

O ubezpieczeniach mi nie mow bo to przegiecie co sie dzieje, za moja a4 55 blachy krzycza 55 na miecha a mam 29 lat i znizki od poczatku prawka, tyle ze mnie kroja za polskie prawko bo na ang bylo by taniej tylko mnie przeraza te ich 13 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna, dzis oblukana na zywo

wywalic chrom z nerek i bedzie jeszcze lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladna, dzis oblukana na zywo

wywalic chrom z nerek i bedzie jeszcze lepiej!

Dzieki Endrju :hi: Ten mod jest do przemyslenia :decayed:

bardzo ładny wózek :thumbup1:

Dzieki wielkie :hi:

Do buni wpadły nowe fele :wink: 18x8 przód i 18x9 tył ET 40...Bardzo znane repliki bardzo znanych felg :decayed: ...Przy okazji wolnego dnia i wolnego garażu w pracy auto umyte i nałożyny quick wax megsa...Mała sesyjka w fajnym miejscu :D

28so9p1.jpg

2rxdvz5.jpg

258nqxz.jpg

rsfst0.jpg

ri57wy.jpg

13ym9hg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...