Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przestał działać obrotomierz, migaja kontrolki oleju, temperatury świeci się rezerwa


Krzynek30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Panowie mam problem, dziś znajomy podłączył mi kompa aby w b5 skasować błędy, program to VAS, Autko przed podłączeniem jak najbardziej 100% sprawne po odpięciu kompa chciałem je przestawić i tu zdziwił mnie licznik... Mianowicie nie działa obrotomierz, świeci sie rezerwa miga lampka od płynu chłodniczego oraz od smarowania, licznik bez fisa auto odpala, licznik kilometry liczy, prędkośc pokazuje, ładowanie i temperatury oleju i płynu również, ma ktos jakiś pomysł co mogło się stać i jak to naprawić? Dodam że odłączenie aku nic nie pomaga... Proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

A na liczniku przebiegu dziennego nie mruga przypadkiem kropka zaznaczona poniżej na czerwono (dla zobrazowania wielokropek)

przykładowo-1234.....5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź kostkę przy skrzyni biegów. To od obrotomierza . Jeśli zamka to tak się dzieje.Inne objawy to też może być brak styku na kostkach. Oby tylko nie okazało się że licznik padł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

A na liczniku przebiegu dziennego nie mruga przypadkiem kropka zaznaczona poniżej na czerwono (dla zobrazowania wielokropek)

przykładowo-1234.....5

nie nie miga

Sprawdź kostkę przy skrzyni biegów. To od obrotomierza . Jeśli zamka to tak się dzieje.Inne objawy to też może być brak styku na kostkach. Oby tylko nie okazało się że licznik padł.

No ok a co z reszta lampek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swojej byłej B5 miałem też takie objawy, do wymiany było ECU (jakieś ścieżki się popaliły), po wymianie grało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie gostek niechcacy wyzerował kodowanie licznika jutro mam mieć kody zobaczymy co wyjdzie


Naprawione trzeba było na nowo zakodowac licznik :) temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...