Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciał bym uzyskac od was jakaś pomoc w wyborze tableta dla mojego znajomego który jeździ na busie między narodowo i teraz on chciał kupić tableta specjalnie tylko do tego aby służył jako navigacja z tym że gdzieś w sklepie mu powiedziano że jak tablet ma moduł GPS to nie musi mieć łaczności z internetem aby navigacja działała i teraz tu jest pytanie czy są w ogóle takie tablety które będą działały jako navigacja bez koniecznosci połaczenia internetowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalujesz nawigację pracującą offline i tyle.Jest tego od groma na androida.

Te ,które nawigują z netem mają na ogół powiadomienia o korkach,radarach itp.

Co do samego sprzętu musi wybrać coś mocnego jeśli potrzebuje mapy europy bo inaczej będzie się tylko denerwował ,że muli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ktory szuka tabletu jest z Piotrkowa Trybunalskiego? Jesli tak to sprawa nieaktualna - jesli nie to polecam to co wlasnie czlowiekowi z PT, ktory kupil ode mnie tablet ktory wlasnie ma sluzyc jako navi do autokaru. Proponuje LG GPad 8 cali - 4 rdzenie w modemem LTE i oczywiscie GPS.

http://allegro.pl/lg-gpad-8-0-4g-lte-8-cali-lte-quickpair-kpl-i5316210090.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzę że taki sprzet jaki przedstawiłeś to już nie byle co. mój kolega myslał żeby navi działała na tablecie nie trzeba miec w nim neta ale przecież to nie mozliwe bo jak by to miało ściągnać dane gdzie się w danym miejscu znajduje. zobaczymy pokaże mu tego tanleta bo nie wiem nawet w jakich pieniądzach on chce kupić ale dzieki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega myslał żeby navi działała na tablecie nie trzeba miec w nim neta ale przecież to nie mozliwe bo jak by to miało ściągnać dane gdzie się w danym miejscu znajduje.

Większość tabletów ( nawet tych tanich ) ma wbudowany GPS wiec nie trzeba im internetu do nawigowania. Co do programów ja sciagnalem offlinemaps działa bardzo dobrze i jest darmowy.

Sam teraz szukam jakiegos tabletu 10 cali do samochodu, tylko jeszcze nie wiem gdzie go zamontowac bo napewno nie na przedniej szybie :)

Edytowane przez kamilpsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie kupuj PRESTIGIO bo Ja kupiłem Tableta tej firmy i jest to dziadostwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam Kiano ellegance 8 3g.. Modem 3g ma a chodzi bdb

Wysłane z Huawei Honor 4X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam Kiano ellegance 8 3g.. Modem 3g ma a chodzi bdb

Wysłane z Huawei Honor 4X

kupiłem już dawno właśnie Kiano ale nie pamiętam jaki model musiał bym sprawdzić ale jak do tej pory jestem zadowolony z tego tableta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...