Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja pod Radia Concert, Symphony z dotykowym wyświetlaczem, ciekawa alternatywa.


tommy-cichy

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji iż nie mam u siebie fabrycznej nawigacji zainteresowałem się troszkę tym tematem. Montaż fabrycznej nawigacji to koszt minimum 3 tysiące przy bardzo dobrych łowach.

Bardzo dużo czytałem po niemieckich forach co tam chłopaki montują. Zdaje się że dużo częściej montują coś podobnego co zaraz wam pokaże, tylko że jak to niemcy lubią przepłacać.

Sporo szukałem czegoś ciekawego w przystępnej cenie aż w końcu natrafiłem na interfejs multimedialny który posiada wbudowany Win Ce 6.0 i można ładować do niego każde mapy kompatybilne z tym systemem, np. : Automapa, Igo 8, itp.

1. Jak to wygląda:

Nawigacja.jpg

Jak widzimy na obrazie mamy "interfejs multimedialny" z gotową przejściówką do podłączenia Plug & Play pod fabryczne radio. Na oryginalny wyświetlacz naklejamy dotykową folię, która przekształca nasz fabryczny ekran w dotykowy. Wtedy mamy możliwość nawigowania wszystkiego z naszego fabrycznego dotykowego wyświetlacza.
2. Tak wygląda system po odpaleniu tego interfejsu:

image.jpg
3. Jak wygląda sprawa z ceną:
O ile niemcy kupuję podobne interfejsy za kwotę 500 Euro ja znalazłem firmę w Chinach która specjalizuje się w systemach samochodowych i ma w ofercie ten interfejs za kwotę 200 dolarów.
Dodatkowo można dokupić kamerę na tył którą podłancza się także Plug & play pod ten interfejs za kwotę 36 dolarów.
Za 76 Dolarów możnauposażyć ten system o opcję Mirror Link która umożliwia nam przesyłanie obrazu z np. telefonu na nasz fabryczny ekran.
Wysyłka do Polski kosztuje 40 dolarów.
Jeśli znalazło by się parę chętnych osób można by ponegocjować z ceną.
Podsumowując za kwotę około 200 dolarów można mieć fajną nawigację do naszych B8 któą montuję się w granicach 2 godzin. Bez rozbierania połowy samochodu.
Wiadomo 3G od Audi jest świetna ale dla kogoś kto używa nawigacji 3 razy w miesiącu czy warto wydawać tyle pieniędzy :)
Bardzo chętnie poznam wasze opinie na ten temat. Ja do siebie będę zamawiał gdyby znalazło się jednak więcej osób możemy ponegocjować z ceną i koszt wysyłki zmaleje.
Jeszcze film poglądowy, nie dokładnie z tej firmy ale funkcjonuje praktycznie identycznie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego i jak ruszylo cos w temacie?

Masz jakies informacje o stabilnosci dzialania tego ? Jakosci wyswietlanych elementow itp?? Lub jakis film z dzialaniem dokladnie tego interfejsu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena może i jest dwukrotnie większa tyle że- XCarlink to nie firma kogucik gdzie w razie awari niewiadomo kogo i gdzie szukać i niema problemu z ewentualnym dokupieniem kolejnych elementów jak by kogoś interesowało tu jest link do strony XCarlink http://www.xcarlink.co.uk/home.php?cat=4

Edytowane przez marko1166
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...