Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

okopcone koncówki wydechu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
2 godziny temu, hunter7 napisał:

To oznacza że jak mam chwilowe przy ruszaniu 40 litrow to mam uwalona przeplywke? Dobrze Ciebie zrozumialem? Mam tak za każdym razem jak przycisne pożądnie 

nie nie będę Cię straszył że masz coś uwalone. Podepnij się pod kabel i zobacz jakie masz wartości rzeczywistą i wymaganą i będziesz miał odpowiedz. Ja bujam się z tym tematem przez 4 lata. Niby tacy znawcy ale nikt nie potrafi powiedzieć czemu dużo pali.(zaznaczam nikogo nie chcę obrazić nie taka moja tu rola, chcę pomóc i czasami sam uzyskać pomocy ale widzę że nie bardzo ludzie tu chcą pomóc bardziej liczą na podaną odpowiedz na tacy bo tak łatwiej). Wiadomo że jak dasz w pedał to 40 Ci pokaże, ale jak dajesz w pedał na 6-tym biegu zauważ jakie masz chwilowe i odepnij przepławkę i powtórz zadanie. Zauważ jakie będą wartości i masz odpowiedz. Moje SUBIEKTYWNE SPOSTRZEŻENIE w tym temacie. U mnie na jałowym jest wymagana 250 mg/s a rzeczywista od 6,97 do 7,08  g/s gdzie po odpięciu przepływki mam 235 bodajże g/s. nie wiem może się mylę proszę o zweryfikowanie moich wypocin.

Opublikowano

Masz polifta? Napisz mi gdzie wejsc w vcds zeby to sprawdzic poprosze. Na jalowym spalanie mam na P w automacie 0,8 do 0,9 bez klimy . Ostatnio tankowalem i srednia z baku 6,5 wyszla

Opublikowano

01 silnik

pomiary rozszerzone 

I tu wybierasz co chcesz sprawdzić.

Nie Ja mam 11/12 przed lift ale to akurat nie ma znaczemia

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

U mnie w Passacie B7 CFFB końcówki są cały czas okopcone. Auto nie ma DPFa a od pół roku szukam przyczyny kopcenia na czarno podczas mocnego przyspieszania - za autem robi się niezła "zadyma". Od 2 lat mam chipa i brak objawów odnośnie konczenia sie turbo czy wtrysków...auto ciągnie aż do czerwonego pola.

Opublikowano
11 godzin temu, Qnie napisał:

U mnie w Passacie B7 CFFB końcówki są cały czas okopcone. Auto nie ma DPFa a od pół roku szukam przyczyny kopcenia na czarno podczas mocnego przyspieszania - za autem robi się niezła "zadyma". Od 2 lat mam chipa i brak objawów odnośnie konczenia sie turbo czy wtrysków...auto ciągnie aż do czerwonego pola.

Panie, tu jest temat o 2.0 cr z dpfem, nie porównuj b7 bez dpfa na pd . Bez dpfa bedzie kopcic, z dpfem teoretycznie nie ma prawa.

Opublikowano
2 godziny temu, vitkovskyyy napisał:

Panie, tu jest temat o 2.0 cr z dpfem, nie porównuj b7 bez dpfa na pd . Bez dpfa bedzie kopcic, z dpfem teoretycznie nie ma prawa.

CFFB jest na CR....Panie

Opublikowano

Ale i tak bez dpfa to jak ma nie kopcic?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.