Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wachacz przedni dolny- pytanie


dlugi_86

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnoście przedniego dolnego wachacza, a dokładnie jednego z jego elementów

A40-0464.png

Chodzi mi o element opisany jako 27. Czy istnieje mozliwość wymiany jedynie jego skrajnego prawego elementu, wraz z tą guma wchodzącą w łączenie z elementem nr 15. Popekała mi ta guma i zaczeło strasznie trzeszczeć. Z zawiecha nic się nie dzieje, kiera prosta, fury nie śćiąga, jedzie prosto i równo przyspiesza, tylko to treszczenie mnie strasznie wnerwia. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tuleje można wymienić bez problemu, sam u siebie wymieniałem podczas regeneracji kpl. wahaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie chodziło mi o cały drążek, alee warto byłoby zadzwonić do firmy specjalizującej sie w tym i zapytać czy nie byłoby możliwości regeneracji samej końcówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo wszystko albo nic. Inaczej co chwilę będzie gdzieś pękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Generalnie chodziło mi o cały drążek, alee warto byłoby zadzwonić do firmy specjalizującej sie w tym i zapytać czy nie byłoby możliwości regeneracji samej końcówki

Można zregenerować tuleję oraz sworzeń. Jeśli chodzi o tuleję to sprawa jest prosta. Kupujesz nową tuleję i wprasowujesz w wahacz. Ze sworzniem już nie jest tak prosto, bo nie dostaniesz na wolnym rynku rozsądnego zestawu do RG. Poza tym trzeba to wiedzieć jak to zrobić. Pozostaje opcja oddania wahaczy do firmy, która się tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...