Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Znikajacy stan licznika


vetto

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm, mam male zapytanie, czy ktos z was spotkal sie z znikajacym stanem licznika, chodzi o ten krotki np. do mierzenia km na zbiorniku. Otorz popolowie zbiornika licznik mi sie resetuje juz dwa razy tak mi sie przytrafilo. :no: to mnie niepokoji prosze o podpowiedz pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak dzieje sie przy wypieciu zasilania - odpieciu z klem akumulatora, ale zeby samo tak sie dzialo to pierwsze sluysze. Tak jak by resetowalo ustawienia bo nie dochodzi prad, a zegar w ten czas tez staje mozwe zauwazyles??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm tak dzieje sie przy wypieciu zasilania - odpieciu z klem akumulatora, ale zeby samo tak sie dzialo to pierwsze sluysze. Tak jak by resetowalo ustawienia bo nie dochodzi prad, a zegar w ten czas tez staje mozwe zauwazyles??

akumulator ok laczy wszystko dobrze jedynie mi na mysl przychodzi stacyjka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam bardzo podobny problem, nie dawno kupiłem auto a wczoraj zauważyłem że wskazania z "komputera 1" resetują się automatycznie po kilku godzinnym postoju auta. Jeżeli zgaszę silnik i odpalę po chwili to jest ok.

Czy jest jakaś opcja która definiuje automatyczny reset? "komputer 2" pamięta wartości prawidłowo.

Gdzie szukać przyczyny? czy może mieć to związek z ewentualnym, nie profesjonalnym kręceniem licznika w przeszłości?

Pozdrawiam.

odp:

Przeczytałem uważnie instrukcje obsługi, komputer 1 resetuje sie automatycznie po 2 godzinach postoju,

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...