Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

która folia lepiej się wkomponuje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Przymierzam się do oklejania dekorów , środek mam w kolorze swing i nie wiem którą folie wybrać.

Myślałem nad Black piano albo carbon czarny połysk

Jak myślicie ?

Opublikowano

Weź może pod uwagę szczotkowane alu :)

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów.

Zakupiłem audi a4 b6 kombi z silnikiem 1.8t 150km.

Czy możecie mi coś więcej napisać o tym silniku, co jest awaryjne i ile kosztuje.

Co ile wymienia się rozrząd i ile to kosztuje.

Z góry dziękuję za pomoc i informację.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Witam wszystkich klubowiczów.

Zakupiłem audi a4 b6 kombi z silnikiem 1.8t 150km.

Czy możecie mi coś więcej napisać o tym silniku, co jest awaryjne i ile kosztuje.

Co ile wymienia się rozrząd i ile to kosztuje.

Z góry dziękuję za pomoc i informację.

Pozdrawiam.

Witamy :hi: Kolego, napisz w odpowiednim dziale i trochę sam poczytaj to wszystkiego się dowiesz.

Opublikowano
  • Autor

Weź może pod uwagę szczotkowane alu :)

Wiem że alu pasuje do wszystkiego :)

ale wolałbym coś ciemniejszego...

Panowie nikt nic nie doradzi...?

Edytowane przez MrLanC

Opublikowano

Ja już Ci poradziłem. Moim zdaniem nic innego do tego wnętrza nie pasuje.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Moim zdaniem Piano Black też ładnie się prezentuje, ale jest problem w utrzymaniu go w czystości :)

Opublikowano

Ja mam czarne piano i jest ladnie. Mialem alu tez bylo ladnie. Mysle nad carbonem w polysku

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

http://gjkstyling.pl/p/1/2069/folia-carbon-srebrny-3m-ca418-10x20cm-folie-3m-di-noc-folie-samochodowe.html

http://gjkstyling.pl/p/1/2032/folia-carbon-czarny-polysk-3m-ca1170-10x20cm-folie-3m-di-noc-folie-samochodowe.html

http://gjkstyling.pl/p/1/2956/folia-szczotkowane-aluminium-czarne-3m-me1175-10x20cm-folie-3m-di-noc-folie-samochodowe.html

Sam mam Audi A4 B6 i z tych trzech będę wybierał, tyle że ja dekory(mam granatowe) + środkowy panel (popielniczka, elementy przy miechu+dookoła radia i klimy)

I ewentualnie myślę nad uchwytami boczków bo mam zjechane.. a inne efekty malowanie itp raczej przynoszą lipny skutek.

Ja bym poleciał coś z tych trzech ale warunek kup dobra folie bo kupisz gównianą i będziesz się potem bujał z rysami itd


Daj znać jak okleisz rączki w boczkach, bo też mam zjechane i się przymierzam ale brak grzanego garażu stanowi problem :P

Narazie okleiłem plastik pod miechem+popielniczka

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

czarny carbon robiła mi firma vectoart z Krakowa

001.jpg002.jpg003.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.