Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHL] ABS zapala się na nierównościach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czasami zapala mi sie kontrolka Abs-u podczas jazdy jak nagle wjade wdziure lub gdy jest zakręt i gdy jest prosta droga

Moge jechac ale wtedy nie mam Abs-u wiec staje gasze autko i zapalam znowu i juz nic nie miga i jade dalej i jest nadal ok. Ale to tylko czasami tak jest :sad:

Co to za przyczyna, czy to czujnik Abs-u w kole???

Opublikowano
Czasami zapala mi sie kontrolka Abs-u podczas jazdy jak nagle wjade wdziure lub gdy jest zakręt i gdy jest prosta droga

Moge jechac ale wtedy nie mam Abs-u wiec staje gasze autko i zapalam znowu i juz nic nie miga i jade dalej i jest nadal ok. Ale to tylko czasami tak jest :sad:

Co to za przyczyna, czy to czujnik Abs-u w kole???

czujnik ABS-u w ktoryms z koł ........

Opublikowano

czasami bywa tak ze czujniki sa zabrudzone i nie otrzymują zmiany impulsu od więca na kole (czy jak to tam sie nazywa), zobacz vagiem które koło i sprawdz.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witam wszystkich, ostatnio pojawił się u mnie taki nie typowy problem z ABS-em. Niedawno wymieniał mi znajomy prochownik półosi lewego koła od strony piasty, i dwa krótkie górne tylne wahacze po obu stronach. Od czasu tej naprawy przy hamowaniu na bardzo małej prędkości (5 km/h) tuż przy zatrzymaniu się (przy bardzo łagodnym hamowaniu), włancza mi się ABS. Kiedyś rozebraliśmy jeszcze raz to lewe koło i umyliśmy dokładnie ząbki od ABS-u, myśleliśmy ze to jest przyczyną, ale dalej dzieje się to samo. Proszę fachowców o dorade.. :cry::cry::cry:

Opublikowano
Witam wszystkich, ostatnio pojawił się u mnie taki nie typowy problem z ABS-em. Niedawno wymieniał mi znajomy prochownik półosi lewego koła od strony piasty, i dwa krótkie górne tylne wahacze po obu stronach. Od czasu tej naprawy przy hamowaniu na bardzo małej prędkości (5 km/h) tuż przy zatrzymaniu się (przy bardzo łagodnym hamowaniu), włancza mi się ABS. Kiedyś rozebraliśmy jeszcze raz to lewe koło i umyliśmy dokładnie ząbki od ABS-u, myśleliśmy ze to jest przyczyną, ale dalej dzieje się to samo. Proszę fachowców o dorade.. :cry::cry::cry:

Nieprawidłowa odległość czujnika od koronki. Dosuń lub oddal czujnik.

Opublikowano

Dzieki za cenną wskazówkę, w poniedziałek to sprawdzę. Mam jeszcze pytanko, trzeba do tego odkręcać półos od piasty, czy dostep do czujnika jest zaraz po zdjęciu koła.??

Opublikowano

wystarczy zdjąć koło

Opublikowano

Dzięki za podzielenie sie wiedzą, faktycznie dosunąłem czujnik i problem zniknął. :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dzięki za podzielenie sie wiedzą, faktycznie dosunąłem czujnik i problem zniknął. :wink:

hey a jak go odsunac bo mam ten sam problem po zmianie przegubu Pozdrawiam.

Opublikowano

witam koledzy mam własnie taki sam problem z abs-em ,wystarczy tylko ściągnać koła przednie i przesunąć od koronki tak zrozumiałem

Opublikowano
witam koledzy mam własnie taki sam problem z abs-em ,wystarczy tylko ściągnać koła przednie i przesunąć od koronki tak zrozumiałem

zapraszam kolege najpierw do newbie i do zapoznania sie z regulaminem naszego forum

  • 4 lata później...
Opublikowano

mam to samo i mam 1 pytanie na które nie moge znaleść dokładnej odpowiedzi. ;( A mianowicie: Jaka ma być odległość czujnika od koronki na przegubie ? i jak mam to zmierzyć.

Proszę o sensowna i w miarę szybką odpowiedz. :) :) :notworthy:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 14:17_________________________________________________i jeszcze 1 pytanie. Wie ktoś może ile płynu hamulcowego i jaki mam wlać?

moje auto to:

A4 avant 98 rok 1.9tdi 90koni.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.