Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Lusterka elektryczne


andziul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zabrałem się do naprawy sterowania lusterek. A4, którą jeżdżę została sprowadzona z Niemiec i lusterka nie były sprawne. Lusterka w tym aucie są podgrzewane bez elektrycznej funkcji składania całego lusterka (1.9 tdi 90 KM 1Z 1995 r.). Wyjąłem wkłady lusterek, przeczyściłem styki od maty podgrzewającej, kostkę w drzwiach od sterowania lusterek po obydwu stronach auta. Rozkręciłem poszycie drzwi od strony kierowcy - dwie śrubki na górze, wyjąłem je z drzwi (ciągnąc do góry), odłączyłem przewody od przełącznika lusterek, wymontowałem przełącznik lusterek - dwa przyciski ma na brzegu, nic nie trzeba rozkręcać tylko odsłonić mate w drzwiach i je nacisnąć. Rozebrałem ten przełącznik podgiąłem blaszkę od sterowania lewe prawe lusterko i przeczyściłem. Złożyłem przełącznik, zamontowałem go w drzwiach, złożyłem drzwi (tapicerkę). Uważać przy drzwiach trzeba na prawidłowe ułożenie cięgna od klamki i blokady drzwi od wewnątrz i oczywiście nie szastać nimi aby przewodów nie pourywać :kwasny: !!!!! Po zabiegu lusterka kręcą tak ja powinny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...