Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi a4 b6 2.0 alt logi do sprawdzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To są logi statyczne i za bardzo dużo z nich nie można się dowiedzieć. A co się dzieje kolego?

Opublikowano
  • Autor

Na jałowym biegu trochę nie równo pracuje nie widać tego na obrotomierzu ale czuć w fotelu ja trzęsie po drogie mam to audi od trzech miesięcy i już ze 5-6 razy zdażyło się ze podczas jazdy, ruszania lub poprostu stojąc na krzyżówce silnik się dławi a nawet gaśnie i po chwili jest wszystko ok

Ostatnio wymieniłem olej filtry oleju paliwa powierza i świece

Vag nie pokazuje żadnych błędów

Opublikowano

Jak trzęsie to moze któraś poduszka ale zrób logi dynamiczne 002+033 i 002+020

Opublikowano
  • Autor

zrobiłem logi dynamiczne

http://vaglog.pl/log_217789.html

http://vaglog.pl/log_217788.html

Wczoraj znowu zdążyła się ta dziwna sytuacja wyjeżdżałem z pod sklepu wrzuciłem 1 potem 2 i doszło do 2200 obr i przymuliło deptałem po gazie ale obroty spadały, spadły do ok 600-700 i wszystko wróciło do normy audi wystrzeliło do przodu

Edytowane przez Dave091

Opublikowano

Filtr paliwa wymieniałeś? choć i tak pewnie to nie pomoże, pompa paliwa do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

Wszystkie filtry wymieniłem oleju paliwa i powietrza

Pompa paliwa do wymiany ta w zbiorniku czy gdzie ona się znajduje ?

A tak z ciekawości po których wartościach stwierdziłeś że pompa do wymiany ?

Edytowane przez Dave091

Opublikowano

Pompa paliwa w zbiorniku, jak nie chcesz kupywac od razu to cisnienie zmierz w próbie dynamicznej, czasy wtrysku za długie i wysoka korekta lambdy.

Opublikowano
  • Autor

Czyli to napewno pompa paliwa tak ?

Edytowane przez Dave091

Opublikowano

Czyli to napewno pompa paliwa tak ?

Z logów tak by wynikało ale przecież Ci nie obiecam że wymiana pompy rozwiąze wszystkie twoje problemy, niech chcesz wydawać w ciemno sprawdz ciśnienie podczas jazdy.

Opublikowano
  • Autor

Który blok mam ustawić w logach żeby sprawdzić ciśnienie ?

Opublikowano

Cisnienie sprawdzisz manometrem podlaczonym do listwy.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzis zamówiłem wkład pompy paliwa i pytanie czy ciezko to rozebrać i wymienić ?


Witam ponownie

pompa wymieniona i zrobiłem logi dynamiczne możecie zerknąć

http://vaglog.pl/log_221327.html

http://vaglog.pl/log_221326.html

z góry dzieki

Opublikowano

Teraz jest git.

Opublikowano
  • Autor

Mam jeszcze jedno pytanie Panowie odnośnie oleju bo teraz właśnie go wymieniałem i wlałem 15W40 Castrol Magnatec czy ten olej jest dobry czy lepiej mogłem wlać 10W40 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.