Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB]1.8t / Srebrny / 18" / Gwint / Xenon /...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, moja maszyna, kupiłem ja jakis czas temu, biednie wygladała, na zimówkach :)

Silnik: 1.8t AEB 150 km
Zasilanie: Benzyna
Wersja nadwozia : Sedan
Rok produkcji :1995
Przebieg: około 210tys

Wyposażenie

Pełna Skóra
Podgrzewane fotele

El. przednie szyby

Centralny zamek

Climatronik

Elektryczne lusterka

Wspomaganie Kierownicy
ABS

2 poduszki powietrzne

moduł komfortu

domykanie szyb

Plany

Felga 18'' - Jest

Gwint - Jest

Lampy poliftowe musowo bo nie moge na nie patrzeć - Jest

Kupienie Listwy drzwi lewych - brak :(

Odświeżyć lakier od odprysków

Halogeny

Mapa na 200km

Mody

Wycięty kat

Skrzynia JBL 2x

Tomason tn6 18"

Gwincior

Przelot i końcowy Remus

Ogólnie do przodu :)

281x4ix.jpg

qrg2v9.jpg

AKTUALNIE :)

2573jfr.jpgat6on.jpgj7x4sw.jpg25gz3hd.jpg

Edytowane przez merkucjo92

Opublikowano

Pierw zdejmij ten znaczek RS :facepalm: .... od tego zacznij :)

Furka ładna.

Edytowane przez MatUSh

Opublikowano

prawie jak Moja :P Powodzenia w modach :)

Opublikowano

to jest z 95r twoje auto??
A wiesz że masz zmienione błotniki i drzwi???

chyba że zrobiłeś bład w roczniku

Opublikowano
  • Autor

No w dowodzie tak mam, dzwona nie było bo oglądałem dokładnie, w sumie to możliwe jak tak teraz oglądam ten rocznik w necie, w Niemczech ktoś krecił.

Zdejme ten znaczek :D

Opublikowano

Tak na 100% ktoś zmieniał bo masz błotniki przod i 4 drzwi po 1 lifcie

Opublikowano
  • Autor

To elegancko, może zgniło, albo ktoś chciał lift, spod jest igła, zero korozji.

Opublikowano

o wiele lepiej to wyglada niz w roczniku 95. teraz tylko lampy zmien z lifta i bedzie git

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tak właśnie zamierzam, kupilem okazyjnie wydech remusa, założę to sie pochwale i z centralka walczyłem, wreszcie mam otwieranie z pilota. :)


Troszke nowości, pomalowalem gril bo mnie denerwował, zdjąłem znaczek rs :D i wpadł tłumik remus :)

2epu152.jpg

2ut0wat.jpg

25p75zt.jpg

10dwc9l.jpg

:)

Edytowane przez merkucjo92

Opublikowano

chyba nie wszystkie foty smigaja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi otwiera każdą :)

Opublikowano

Mi nie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Bład był jakiś śmieszny, kupiłem nalepke magnetyczną pod cb, zacząło mi trzeszczeć coś w kole, sprawdziłem wahacz, jest ok, to nie on trzeszczy, przegub pewnie bo jest do wymiany.


https://www.youtube.com/watch?v=5-T6SP_4z3c

Tu macie mały bonus, jak chodzi silnik gdy wydmuchnie rure katalizatora przy turbinie. :D


Co myślicie o takich lampach ?? nie mam czasu na przerabianie tych wtyczek na polifta, http://allegro.pl/lampy-audi-a4-b5-black-angel-eyes-ringi-94-99-fk-i5381804818.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

Edytowane przez merkucjo92

Opublikowano

Osobiście myślę że ...blee chińskie gówna i ringi jak w bmw

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Osobiście myślę że ...blee chińskie gówna i ringi jak w bmw

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Tak właśnie myśle, niby pod xenon mają homologacje, nigdy mi sie szczególnie nie podobały takie chinczyki, ale te jasne nawet http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5087929881&ars_source=ars&ars_socket_id=10&ars_rule_id=76.

Ringów bym nawet nie podłączał, ew postoje w kierunki.

Edytowane przez merkucjo92

Opublikowano

Jednak koło sporo daje, bardzo ładnie teraz wygląda. Co do lamp to poszukaj jakieś polifty. U mnie są polifty valeo na soczewce i jestem zadowolony, bo ringi to tylko do bmw

Opublikowano

Te engely ladniejsze sa.jak te po lifcie

Opublikowano

Te engely ladniejsze sa.jak te po lifcie

co?

to jest ładniejsze?

to ja twojedu auta widziec bym nie chciał :grin:

Opublikowano

Tak na 100% ktoś zmieniał bo masz błotniki przod i 4 drzwi po 1 lifcie

Czym się różnią drzwi po 1 lifcie?

Opublikowano
  • Autor

Tak na 100% ktoś zmieniał bo masz błotniki przod i 4 drzwi po 1 lifcie

Czym się różnią drzwi po 1 lifcie?

Chyba listwa górna jest przez długość cała ładniejsza.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.