Skocz do zawartości
IGNOROWANY

brak swiatla i info na kompie o otwarciu bocznych drzwi


Buli-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam p[ytanie szukalem na forum jednak nie znalazlem byc moze niewiem jak szukac ... brak swiatla i info na kompie o otwarciu bocznych drzwi przednich. Rozebralem tapicerke doszlem do przelacznika zwarlem przewody i ... nic. Sprawdzilem przewody w gumie dochodzace do drzwi i ... nic :( qrde moze macie jakis pomysl co jeszcze moglo walnac ? gdzies czytalem ze moze w zamku cos sie stalo ze stykami , tylko nie wiem czy dam rade rodostac sie tam zeby czegos nie zepsuc bardziej ...

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widać, jak szukałeś, skoro ten temat jest wałkowany średnio dwa razy w tygodniu i nadal każdy pyta o to samo. Skoro sprawdziłeś przewody, to zostaje Ci zamek - zimne luty lub mikrostyk.

Podepnij kompa i sprawdź błędy, ale na pewno będziesz miał brak możliwości zablokowania/odblokowania drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w prawach drzwiach od jakiegoś czasu nie działał czujnik otwarci drzwi. Ostatnio w lewych zamek raz zamykał, a raz nie i to samo z szybą. Po wymianie wiązki w drzwiach kierowcy zniknął problem w obydwóch drzwiach.

Tutaj masz poradnik nt. mikrostyków: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150927-czyszczenie-mikrostyku-w-zamkach-drzwi/

Edytowane przez Makale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelkologia do sprawdzenia . Najczęściej pękają w gumowej charmonijce pomiędzy słupkiem a drzwiami. Sprawdzanie żmudne ale konieczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde u mnie też się coś dzieje z tymi drzwiami raz fis pokazuje ze są otwarte a raz nie. Po nocy jak auto odpalam rano wszystko działa normalnie po przejechaniu jakiegoś odcinka drogi i otwarciu drzwi fis juz nie pokazuje że są otwarte. To samo z szyba cięzko ją zamknąc, wariuje góra dół :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie szyby to przerywa czy brak kodowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat już w 2 b6. Wyciągnąłem całą instalację czyli od wtyczki w słupkach i w obu przypadkach tam wlaśnie coś się działo. Robota prosta- ściągasz tapicerke drzwi i wypinasz wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podnośnik się kończy . Na przykład linka ciężko chodzi i zabezpieczenie przeciążeniowe wyłącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...