Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Pokrywa AIRBAG na kierownicy - jak zdjąć?


perlacco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Odebrałem auto od elektryka po tym jak "spalił" się rozrusznik w wyniku uszkodzenia stacyjki :angry: i wszystko byłoby dobrze gdyby nie jedno "ale":

Podczas naprawy, elektryk zdemontował zegary oraz kierownicę. Sęk w tym, że nie zamontował wszystkiego z powrotem prawdiłowo - w mojej ocenie pokrywa AIRBAG na kierownicy nie jest ułożona centralnie tzn szczeliny są inne po lewej i prawej stronie.(wcześniej było idealnie)

Elektryk bagatelizuje sprawe mówiąc że tam się nie da inaczej złożyć ale mnie to cały czas denerwuje :wallbash:

Postanowiłem sam ściągnąć pokrywę i zamontować poprawnie ale nie wiem jak :confused4:bede wdzięczny za porady bo nie chce nic urwać.czy to sie jakoś odkręca czy jest mocowana na wcisk.

Kierownica zwykła - nie s-kowa.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

airbag w kierce jest przykręcany za pomocą 2 śrób, troksy t20 chyba dokładnie, są w zagłębieniach od strony pająka i licznika, palcami przejedz po tyle kierki, na otwartych drzwiach zobaczysz, lub odsuń siedzenie i od spodu zajrzyj, jedna śruba z jednego druga z drugiego boku :) luzujesz i próbujesz poprawić, może być tak że przy dokręcaniu sie dociska wtedy poprostu zawracaj uwagę na szczeliny skręcając śruby naprzemiennieniekoniecznie musisz dokręcać bardzo mocno :) napewno da sie poprawić a mechanik umie tylko skręcać :good: estetyka to najczęściej obce pojęcie :) powodzonka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...