Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] kompletny brak ogrzewania


ALBINEK

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z ogrzewaniem ,nie mam go wcale! jest to Audi B7 2.0 tdi 140 KM rok 2005.Wyjąłem termostat ale to też nic nie dało nadal jest zimno.Nie wiem co robić prosze o pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz climatronic to musisz sprawdzić czy błędów nie masz, bo prawdopodobnie klapka odpowiedzialna za otwieranie wlotu ciepłego powietrza nie chodzi. Takie jest moje przypuszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie sprawdzić te błedy i jak.Tak mam climatronic.Przewody które ida do nagrzewnicy nie są gorące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nagrzewnicy wogóle nie idzie płyn po zdjęciu i odpaleniu silnika nic się nie dzieje.podejrzewam pompe wody auto ma 160 tys.[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 17:34_________________________________________________Faktycznie masz racje temat klimatronika jest dobrze opisany ale do modelu B5 to nie dotyczy B7.[br]Dopisany: 24 Październik 2008, 19:58_________________________________________________Problem rozwiązany.W autku jest już ciepło!!!.Tak jak podejrzewałem problem tkwił w pomie wodnej.Wirnik pompy był lużny na ośce.Przy okazji wymieniłem rozrząd.Wirnik jest plastikowy i się wyrobił na osi,latał lużno. Wirnik troche musiał się kręcić bo płyn się nie gotował,jednak było za małe ciśnienie żeby podać płyn do nagrzewnicy.Po złożeniu wszystkich części odpaleniu nie działał alarm z pilota.Nie było reakcji otwórz zamknij.Przekręciłem pare razy kluczykiem w stacyjce i ponaciskałem pilota i zaczął działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...