Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wybór nagłośnienia w Anglii. Prosze o pomoc.


kermit_pl1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam od niedawna Audi A4 Avant. Chcialbym zmienic nagłosnienie od podstaw :mysli:. Tylko nie mam pojecia jakie głośniki mogę kupić w roządnej cenie i żeby dobrze grały. Tylko jest jeden mały szkopół jestem w Anglii i tu bym chciał złożyć system caraudio. Oczywiście mam angielską wersję ;(. Mam podstawowe radyjko i nagłośnienie które troszkę szwankuje i mnie nie zadowala brzmieniem. Prosił bym o pomoc w wybraniu zestawu głośniczków w drzwi przednie i tylne oraz dopasowanie do tego wzmacniacza. Chciałbym przeznaczyć na to: głośniki 16,5 cm przod (okolo 100 Funtow), głośniki 16,5 cm tył(okolo 100 Funtów) i wzmacniacz (okolo 200 Funtów). Jednostkę mam narazie wystarczajacą (tak myślę) jest to pionieer deh-7500p na MP3 :good: ale z czasem chciałbym zmienić na Alpine CDA-9855R - CD/MP3 PLAYER . A o to strona z której chciał bym kuić nagłośnienie: http://caraudiosecurity.com/shop/home.html Z GÓRY DZIEKUJĘ ZA POMOC. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolego ja rowiez chcialbym sie podlaczyc pod ten temat poniewaz rowiez poszukuje nowego car audio do mojego avanta :) a zarazem mam pytanie czy lepiej zmienic same glosnik z przodu i z tylu czy poprostu dolozyc jakas skrzynie basowa? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teamt był poruszany wielokrotnie... Podstawą jest napewno porządny system przedni odseparowany ( tweeter + woofer na zwrotnicy ) . Ja u siebie wybrałem focala ( Access 165 A1), ale wybór jest dosyć duży zerknij tu np. http://jtp.pl/JTP/car_audio/oferta/index.php?cat_id=2&man_id=&subcat_id=7 . Dodatkowo w twojej a4 głośniki montowane sa na plastikowych dystansach, ja u siebie wymieniłem na takie z mdf-u o grubości ok.50mm dodatkowo wytłumiłem kompleksowo drzwi, ale to już twoja decyzja. Tak naprawdę porządny zestaw przedni potrafi zagrac bardzo dobrze, niedostatki mogą wystąpić ewentualnie w zakresie nizszego basu i wtedy pozostaje montaż subwoofera najlepiej w bagazniku. Głosniki w tylnych drzwiach można pominąć, jeśłi juz to ja proponuje montaż tylo w dole koaksjalnych - odseparowane z tyłu burzą stereofonię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...