Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zakres pracy sztangi podczas jazdy


marcin_franz

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim zakresie pracuje sztanga podczas przyspieszania (np. podczas robienia logów-but w podłogę). Czy jest to zakres od minimum do maksimum, czy mniejszy? Pytam, bo przeładowuje mi w górnym zakresie obrotów, a vnt pracuje gładko bez oporów. Jak odłączę wężyk od gruchy to w ogóle nie ładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na postoju wiem jak pracuje. Czy podczas jazdy też pracuje od samej góry do samego dołu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jak mu dodasz gazu jak gwaltownie deptasz to od min do max jak delikatnie to do max sie nie otwiera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas jazdy ciezko to sprawdzić ręcznie. Vagien stopień wysunięcia sztangi jest podany w grupie 11 ostatnia rubryka wyrazona w %. Na luzie sztanga jest max schowana i jest to max doładowanie. Ruch sztangi to ok 11mm.

Edytowane przez lukaszooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest możliwe, że po założeniu turbiny z AWX do afn komp nie jest w stanie zbić doladowania właśnie przez to, że jest inna turbina? Mi ładuje do 1.2 -1.3 bar, a komp żąda 0.948. Sztanga chodzi leciutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duza ingerencja w doładowanie i bez programu uzyskasz słaby dół... Jesli chcesz jeździć tylko do czasu programu trzeba pobawic sie dlugoscia sztangi a dokładnie trzeba ja wydłużyc ale zaznacz sobie pozycje wyjściową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego marcin_franz porównaj sobie logi dynamiczne grupy 11 dla AFN i AWX i zobaczysz co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przejrzalem parę logów z awx i wszędzie ciśnienie zadane przez ecu wynosi 1.2-1.3 bar czyli tyle ile moja pmpuje, a w afn-ach te 0.948 czyli tyle ile żąda u mnie ecu. Czy te wartości powinny się pokrywać?

Chciałem zrobić chipa, to tuner powiedział, że muszą. Nie da się zmienić w kompie zadanego ciśnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienialiśmy długość sztangi, to wredy z dołu nie chciała jechać. Chyba żeby wydłużyć sztange i skrócić zderzak...

Po wymianie n75 jest jeszcze gorzej, bo ładuje do 1.5 bara :/

Edytowane przez marcin_franz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...