Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak jest róż to wypalony

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witam jakie ET masz w tych felgach ? :))

Opublikowano
  • Autor

58 trochę lipa co ale dałem dystanse 25 tył 20 przod,wcześniej latał po dziurach strasznie. No i wygląd się poprawił razem z prowadzeniem

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Pytam tylko z czystej ciekawości tez poluje na podobne :)

Opublikowano
  • Autor

To ci sprzedam swoje razem z dystansami ale na kolejny sezon, odnowione .jedna mi została do pomalowania.moge pomalowac

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jam mam tak ze lewa lampa mruga tak jakby przeslona od bix delikatnie sie podniosla i wracala z powrotem.

Musze przelozyc przetwornice i zobaczyc czy cos to da

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Lampy wysłane, 80zl za przesyłkę w pocztex.

Czekam już długo na te lampy,a dopiero jutro przyjdą. Auto stoi i stoi...

Opublikowano

Nie dziw sie ze tak dlugo.

Dodaj pare dzionkow na dojscie paczki a i robota to nie 5min.

Juz robisz bixa,srodki na czarno czy ori???

Spoko na wekend sobie odbijesz hehe

Edytowane przez wesz82

Opublikowano
  • Autor

Ori. Hella intemo będzie. A miało być w pon.tylko były dwa przypadki.paczke kurier zostawił u sąsiada a dwa ze jeden zarnik szlak trafił.

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

80434694fef52bba9725760e036eba85.jpg

8591e7cf0d6a6618fd36f7292f8f9cc5.jpg

Skora czy recaro skóra? Chciałbym full elektryke.dużo z tym roboty?

Są lampy,ale duża soczewka.pozytywnie zaskoczony jestem

ed09532d23ac91f28c7dccdaadbdde21.jpg

Wysłane z mojego SM-T805 przy użyciu Tapatalka

Świecą fajnie ,lecz musze zrobić adaptacje .ciężko będzie

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Przetestowane po ciemku? Ja teraz uwielbiam jeździć nocą ;)

Opublikowano

Zostawiasz H7 czy dajesz dzienne???

Opublikowano
  • Autor

tak przetestowane i jakby policja mnie widziala to auto laweta [emoji14] bo tak nisko swieca ze nic nie widac.piekne swiatlo ale nie ustawione,jutro jade ustawiac szybko bo tragedia,

Co do h7 to kupię lepsze żarówki a zawsze to lepiej będzie z nimi jak bez .tylko jakieś białe. Na oku juz coś mam

Fota na szybko.auto stało na lekkiej górce a właściwie to tył a przod niżej.

0420f340dbac8f2de381e7a47ac20df8.jpg

Zima idzie ,musze pomyśleć nad felgami z oponami .Mam 15 z ori kopakami, na sell.Jednak ja chcę kupić 16

Grill,turbo k03,1din.wszystko na sell

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

tak przetestowane i jakby policja mnie widziala to auto laweta [emoji14] bo tak nisko swieca ze nic nie widac.piekne swiatlo ale nie ustawione,jutro jade ustawiac szybko bo tragedia,

Co do h7 to kupię lepsze żarówki a zawsze to lepiej będzie z nimi jak bez .tylko jakieś białe. Na oku juz coś mam

Fota na szybko.auto stało na lekkiej górce a właściwie to tył a przod niżej.

0420f340dbac8f2de381e7a47ac20df8.jpg

Zima idzie ,musze pomyśleć nad felgami z oponami .Mam 15 z ori kopakami, na sell.Jednak ja chcę kupić 16

Grill,turbo k03,1din.wszystko na sell

No ładne białe światło, jak ustawisz będzie miodzio :thumbup1:. Ja po bixie byłem w szkou ile rzeczy się "świeci" na drodze i z jak daleka.

Opublikowano

jak juz masz bixa.. to w kazdym kolejnym aucie bedziesz go chcial :D tez polubilem jazde noca ale dopiero jak wpadly hella 3 i dobre przetwornice

Opublikowano
  • Autor

Tylko ze mam dylemat. Ten 4300 k mi nie pasi

Jeszcze adaptacji nie robilem

Opublikowano

ja wlasnie nic innego nie zaloze tylko 4300, nad 5000 bym sie mocno zastanawial

Opublikowano
  • Autor

5k to białe a to takie lekko zolte

Opublikowano

mi sie na 4300 dobrze jezdzi, w deszczu tez duzo widac, zamow zaniki 5000K jak Ci sie nie spodoba to zawsze masz 14 dni na zwrot :D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Narazie się splukalem,dam sobie spokój. Za dwa miesiące. Teraz fmic i swieta

I felgi zima

Edit

Ma ktoś końcówkę do sprawdzania szczelności? Ew.zlecę zrobienie.

Coś jakiś syk powietrza słyszę

musze kupic napinacz i lancuch .

Felgi sprzedaje,chce ktos kupic ?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

Narazie się splukalem,dam sobie spokój. Za dwa miesiące. Teraz fmic i swieta

I felgi zima

Edit

Ma ktoś końcówkę do sprawdzania szczelności? Ew.zlecę zrobienie.

Coś jakiś syk powietrza słyszę

musze kupic napinacz i lancuch .

Felgi sprzedaje,chce ktos kupic ?

ile za fele? ;p

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.