Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tak jak w temacie H&R komplet a tutaj zdjęcie tak wyszło . Zobacz zdjecia do tyłu jak wyglada na 18 np

Opublikowano

obserwuje temat i powiem że nie mogę się doczekać tych kresek z tego RS6 sporo ludi już na tym jeździ a nikt się nie chce pochwalić :)

Opublikowano
  • Autor

Już niedługo,muszę ujarzmić tą turbinke bo jak widac po kreskach przed wydechem,wtryskami to przeładowuje sobie troszkę ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Na jaki kolor pomalowac felgi ?
Myślałem nad gunmetal ,lecz zastanawia mnie kolor rotorow taki olówkowy .
Obeceny jest taki;
c566dad6560a3c9be068ee7c4fc239da.jpg

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
29 minut temu, hunter91 napisał:

Na jaki kolor pomalowac felgi ?
Myślałem nad gunmetal ,lecz zastanawia mnie kolor rotorow taki olówkowy .

Chrome Shadow bym zrobił.

16252100_1343244202416602_28188869376783

Opublikowano
  • Autor

Bardzo mi się podoba . Następnych propozycji też oczekuję .

1 godzinę temu, afroo. napisał:

Chrome Shadow bym zrobił.

16252100_1343244202416602_28188869376783

Czy ten lakier jest w ogóle dostępny gdziekolwiek?

Opublikowano

Robią to chłopaki z http://www.authenticcars.pl/

Masz u nich w galerii kolorystykę.

Opublikowano
3 godziny temu, hunter91 napisał:

Na jaki kolor pomalowac felgi ?
Myślałem nad gunmetal ,lecz zastanawia mnie kolor rotorow taki olówkowy .
Obeceny jest taki;
c566dad6560a3c9be068ee7c4fc239da.jpg

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
 

Kolego wyjechałeś z takimi kolorami ,że przeciętny człowiek nie wiem jakie to kolory :D moim zdaniem grafit lub niebieski :) jak nie masz uprzedzeń do pasków na rantach to też ciekawie wyglądałby grafit np z białym paskiem lub czerwonym :)

 

coś w ten desent :)

https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fs-media-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2F89%2F94%2F30%2F899430ab0d00eebfdf2e60a90439e40a.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fpin%2F500251471079807034%2F&docid=dkhTrtN4kjplpM&tbnid=beXcTJncm2ayEM%3A&vet=1&w=736&h=414&client=firefox-b-ab&bih=725&biw=1472&q=audi a4 b5 avant tuning&ved=0ahUKEwj80fjKqOXRAhWBrSwKHRHYDYs4ZBAzCEAoPjA-&iact=mrc&uact=8

 

https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-UJKaLSlDUOU%2FT_XC-5aeDMI%2FAAAAAAAAASU%2F0jzdUSr4GsE%2Fs1600%2Fpic-audi-a4-avant.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwallpaperstone.blogspot.com%2F2009%2F05%2Fwallpapers-audi-a4-b5.html&docid=cn4Q5lHwWDhqUM&tbnid=UV4nO_lJMW-_QM%3A&vet=1&w=1600&h=1074&client=firefox-b-ab&bih=725&biw=1472&q=audi a4 b5 avant tuning&ved=0ahUKEwj80fjKqOXRAhWBrSwKHRHYDYs4ZBAzCFsoWTBZ&iact=mrc&uact=8#h=1074&vet=1&w=1600

https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fs-media-cache-ak0.pinimg.com%2Foriginals%2F39%2F2f%2F56%2F392f5627d24ad93988ed4c4fbb8a8324.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fflynngodsell%2Faudi-a4%2F&docid=-Vh8iQ8zZsbtJM&tbnid=7UR7qa51Rf18ZM%3A&vet=1&w=1600&h=1067&client=firefox-b-ab&bih=725&biw=1472&q=audi a4 b5 avant tuning&ved=0ahUKEwj4_bzUqOXRAhXDFSwKHfRkBzs4yAEQMwgjKCEwIQ&iact=mrc&uact=8

 

 

pierwszą i trzecią opcję widziałem na dokładnie takiej samej audicy i robi to robotę :)

 

Opublikowano
  • Autor

Z tymi kolorami niebieski i zielony to Ty tak na serio?

Opublikowano

z zielonym to akurat żart :D natomiast z tym niebieskim to zależy kto jak widzi swoje auto jednym się podoba a drugim nie ,jedni chcą być "jedyni w swoim rodzaju  " a drudzy chcą być" cichociemnymi " to już zależy od właściciela samochodu i kwestia wizualna zawsze jest tematem rzeką która ma się przede wszystkim podobać właścicielowi :D jak to się mówi " gdy po zamknięciu samochodu idąc do domu nie obejrzysz się kilka razy na własny samochód z podziwem to wiedz ,że coś jest nie tak " :D   

Opublikowano
  • Autor

Dzis byłem u wykonawców mojego wydechu,chciałem się dowiedzieć czy środkowy zamiast przelotu wstawic komorowy,lecz jak zwykle mnie przekabacili i wstawi sie kolejny tłumik z przepustnica wydechu :D:P

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś jest w stanie mi napisać coś na temat zawieszenia firmy vogtland? 

Interesują mnie nowe tylko , bo chyba że prawie nowy gwint bo do używanych jestem uprzedzony.  Obecny h&r na tyle na 50% co jest nie do przyjęcia . Przód też wychodzi kiepsko .moze ktos cos ma na sprzedażw sprawdzonym stanie gwint ? 

Opublikowano

sprzedalem kiedys gwint vogtlanda, koles zadowolony nic nie dzwonil nie skarzyl sie. Ale ten za ok 1k na olx to przesadzona cena jakbys go atakowal...

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, pablo15005 napisał:

sprzedalem kiedys gwint vogtlanda, koles zadowolony nic nie dzwonil nie skarzyl sie. Ale ten za ok 1k na olx to przesadzona cena jakbys go atakowal...

A ten na allegro za 1200 zl h&r? Cena ok?

Dzwoniłem do gościa niby daje gwarancję Ale ja nie znam się na tym jak sprawdzić taki zawias a pomiar na rolkach dopiero po założeniu 

Opublikowano
4 minuty temu, hunter91 napisał:

A ten na allegro za 1200 zl h&r? Cena ok?

Dzwoniłem do gościa niby daje gwarancję Ale ja nie znam się na tym jak sprawdzić taki zawias a pomiar na rolkach dopiero po założeniu 

narazie z okazji nic nie ma do wyrwania... ten h&r od handlarza mirka... jak sprawdzic, jesli chcesz wcisnac tloczysko musi isc bardzo ciezko i tak samo musi sie wyciagac wtedy jest sprawny. Za tego h&r tez przesadzil z cena...

Opublikowano

Za okolice tego hajsu to można szukać już gwintu kw... 

Opublikowano
  • Autor

Nie ma jak nowy ,ale tylko AP by wchodził w grę.. a muszę to kupić szybko bo mój zawias to kupa juz auto podczas przyspieszania pływa az

Edit: TP ile za takie kw to rozsądna cena za używany zestaw?

Edytowane przez hunter91

Opublikowano

1-1.3k to juz prawie nowke sztuke mozna trafic.

20150819_144532.jpg

1k dalem prawie na miejscu sie trafil :lol:

na olx widzialem chyba weiteca gwint tez troche sporo krzyczal koles ale moge polecic ten zawias spoko jest

Opublikowano
  • Autor

Ile taki kw nowy?

Opublikowano

Możesz napisać do mepeta o gwint ST, jest marki kw przekształcony z marki weiteca. Taka nowość, ale jak wygląda jakościowo musiałbyś z nim pogadać, bo to świeży temat dosyć ;) Ale jak kolega wyżej pisze 1-1.3-k około i masz w konkretnym stanie. Na pewno za hr'a bym tyle nie dał.. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.