Treść opublikowana przez ForzaMaciej
-
Żarówka LED jako światło mijania
Witam , jakie macie żarówki Led jako h7 ?
-
Trzeszczące plastiki
Witam, od pewnego czasu zauważalne są trzeszczące plastiki wydaje mi się trzeszczy lewy słupek ( tam gdzie są pasy kierowcy) i tutaj moje pytanie jak temu zaradzić ? Co ciekawe: trzeszczy tylko na nierównej drodze , jak np pada deszcz to te trzaski plastików są mniej słyszalne lecz bardzo denerwujące jest. Z góry dzięki za pomoc .
-
Dekory malowanie czy oklejanie??
ładnie :)
-
Wymiana wszystkich żarówek na LED-owe.
kolego poczytaj ten temat
-
Światła DRL, Swiatła led w kierunku.
Witam, ostatnio zaciekawiły mnie dwa tematy i chciałbym abyście się wypowiedzieli na temat : 1. MODUŁ ŚWIATEŁ DRL 2.ŻARÓWKA LED DO JAZDY DZIENNEJ W KIERUNKOWSKAZIE ( chodzi o coś takiego ) Macie jakieś doświadczenia z tymi typami oświetlenia ? Mam b5 z 1996r z lampami BOSH ( przeciwmgłowe przednie w lampie )
-
Wymiana wszystkich żarówek na LED-owe.
osobiście wymieniałem wszystkie żarówki w kokpicie na led plus postojówki przód oraz tablica tył efekt bardzo dobry i polecam każdemu
-
A4 B5 Avant 1.8T Quattro - przeprowadzka na podwójnym gazie
Masz może więcej zdjęć jak one wyglądały w samochodzie lub możesz podesłać te zdjęcia co są w poście ale większych wymiarów ? nie ukrywam ,że chciałbym zobaczyć z ciekawości jak one w rzeczywistości wyglądają w samochodzie
-
A4 B5 1.8T Tiptronic
Powodzenia w modach
-
A4 B5 Avant 1.8T Quattro - przeprowadzka na podwójnym gazie
Avacik bardzo fajny to prawdziwa skóra czy pokrowce skórzane bo zdjęcia są malutkie i ciężko zgadnąć ?
-
[B5 ABC] 1996, Niepozorne sreberko by Misiekk123
czyli każda rzecz ma swoją historię
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
z zielonym to akurat żart natomiast z tym niebieskim to zależy kto jak widzi swoje auto jednym się podoba a drugim nie ,jedni chcą być "jedyni w swoim rodzaju " a drudzy chcą być" cichociemnymi " to już zależy od właściciela samochodu i kwestia wizualna zawsze jest tematem rzeką która ma się przede wszystkim podobać właścicielowi jak to się mówi " gdy po zamknięciu samochodu idąc do domu nie obejrzysz się kilka razy na własny samochód z podziwem to wiedz ,że coś jest nie tak "
-
[B5 ANB] 1.8 T + stage 2/H&R -40/K03RS6!/BIXY/NAVI/DRL/CLH/MAGNAFLOW 3"
Kolego wyjechałeś z takimi kolorami ,że przeciętny człowiek nie wiem jakie to kolory moim zdaniem grafit lub niebieski jak nie masz uprzedzeń do pasków na rantach to też ciekawie wyglądałby grafit np z białym paskiem lub czerwonym coś w ten desent https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fs-media-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2F89%2F94%2F30%2F899430ab0d00eebfdf2e60a90439e40a.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fpin%2F500251471079807034%2F&docid=dkhTrtN4kjplpM&tbnid=beXcTJncm2ayEM%3A&vet=1&w=736&h=414&client=firefox-b-ab&bih=725&biw=1472&q=audi a4 b5 avant tuning&ved=0ahUKEwj80fjKqOXRAhWBrSwKHRHYDYs4ZBAzCEAoPjA-&iact=mrc&uact=8 https://www.google.pl/imgres?imgurl=http%3A%2F%2F1.bp.blogspot.com%2F-UJKaLSlDUOU%2FT_XC-5aeDMI%2FAAAAAAAAASU%2F0jzdUSr4GsE%2Fs1600%2Fpic-audi-a4-avant.jpg&imgrefurl=http%3A%2F%2Fwallpaperstone.blogspot.com%2F2009%2F05%2Fwallpapers-audi-a4-b5.html&docid=cn4Q5lHwWDhqUM&tbnid=UV4nO_lJMW-_QM%3A&vet=1&w=1600&h=1074&client=firefox-b-ab&bih=725&biw=1472&q=audi a4 b5 avant tuning&ved=0ahUKEwj80fjKqOXRAhWBrSwKHRHYDYs4ZBAzCFsoWTBZ&iact=mrc&uact=8#h=1074&vet=1&w=1600 https://www.google.pl/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fs-media-cache-ak0.pinimg.com%2Foriginals%2F39%2F2f%2F56%2F392f5627d24ad93988ed4c4fbb8a8324.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fflynngodsell%2Faudi-a4%2F&docid=-Vh8iQ8zZsbtJM&tbnid=7UR7qa51Rf18ZM%3A&vet=1&w=1600&h=1067&client=firefox-b-ab&bih=725&biw=1472&q=audi a4 b5 avant tuning&ved=0ahUKEwj4_bzUqOXRAhXDFSwKHfRkBzs4yAEQMwgjKCEwIQ&iact=mrc&uact=8 pierwszą i trzecią opcję widziałem na dokładnie takiej samej audicy i robi to robotę
-
[B5 ABC] 1996, Niepozorne sreberko by Misiekk123
widzę kolega ma lampy BOSCH czyli bezkarna jazda z przeciwmgłowymi Jedynie naklejki na tylnym zderzaku może ściąg i będzie bardzo fajna seria
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
Kolego odnośnie " go home " to widziałem kilka poradników na forach między innymi tutaj Moje felgi które obecnie tak wyglądają: Na wiosnę będę malował na ciemny grafit myślę ,że będzie super wyglądał grafit do zielonego ( tym bardziej,że relingi czarne oraz czarne obramówki okien :
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
Koledzy czy lotka nad tylną szybę będzie dobrze wyglądać czy lepiej zostawić tak jak jest ? Koledzy czy lotka nad tylną szybę będzie dobrze wyglądać czy lepiej zostawić tak jak jest ?
-
[AZB B5] Black Avant S4 |Recaro|2x PDC|2DIN|Soft|
sprzęt marzenie z ciekawości ile takie cudo pali ? wiem ,że przy takim samochodzie na spalanie się nie patrzy no ale jestem ciekaw
-
Avant 2.8 ACK Quattro
kolorek samochodu taki jak mój kolego czy mi się wydaje czy Ty nie masz soczewki w przednich lampach ?
-
[B5 AML] '01 V6 Black Avant | Recaro | Bose | K&W | 18"
piękna audica do hidów Policja się nie czepia ?
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Piękna Audica
-
[A4 B5] Rudy Sedan 1.8T by Ginek
czarne felgi moim zdaniem gubią się z oponą może zamiast czarnego przemyślisz grafit ?
-
Audi a4 b5 ForzaMaciej
- Audi a4 b5 ForzaMaciej
Dobrze wiedzieć ,że są przypały odnośnie prostego tłumika Kierunki chcę przyciemnić ze względu ,że miałem w b4 i podobało mi się a w b5 nie wiem jak to będzie wyglądać ale zawsze można zerwać folię w razie jakby mi się nie podobało Widziałem różne poradniki i akurat na zegarach które były np w 1996 nie zobaczyłem takiego poradnika i nie wiem jaki efekt będzie Plany były także przyciemnić lampy przednie od wewnątrz ale z tego co się orientuję w lampach przed liftem nie ma jak przyciemnić bo oczywiście odbłyśników nie będę przyciemniał z wiadomych przyczyn dlatego przyciemnianie lamp u mnie nie przejdzie a zmiana lamp na polifty lub inne odpada ze względu ,iż szkoda mi przeciwmgielny z przodu bo mam w lampie- Efekt zmiany koloru podświetlenia zegarow z czerwonego na białe ala' polift
Panowie czy zegary z rocznika 1996 też mają czerwoną farbę która po zmyciu da biały kolor ? Mam również pytanie czy po zmyciu czerwonej farby kolor biały nie jest za mocny w nocy ?- Audi a4 b5 ForzaMaciej
w Poniedziałek kierownica idzie do obszycia Doszły nowe plany mianowicie przyciemnienie folią przednich kierunkowskazów, końcowe rury tłumika na prosto i białe oświetlenie zegarów Kolego w swojej audicy tak robiłeś zegary ?- Audi a4 b5 ForzaMaciej
Co do gałki zmiany biegów to zastanowię się bliżej wiosny - Audi a4 b5 ForzaMaciej