Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] Rudy Sedan 1.8T by Ginek


Audikomaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj chciałem zaprezentować moją audi. Szukałem w takim kolorze żeby troche się wyróżniała.

Wyposażenie ma dosyć skromne jak narazie. Ma ona już założone przednie i tylne lampy poliftowe.

Plany i modyfikacje:

-Silnik 1.8 T 

- 4x el.szyby

- Przyciemnienie szyb

- Gwint 

-Konsola środkowa lift

- Oklejenie na nowo podsufitki

- Wymiana kierownicy na s-line

- Wymiana licznika na FIS

- Lakierowanie całego samochodu

- Zrobienie centralnego z pilota

- Grill cały na czarno

- Jakieś car audio

- Podłokietnik

 

Po Kupnie

Spoiler

 

g4etwfny.jpg

kk23cz6n.jpg

6rvf87cw.jpg

 

 

 

 

IMG_20170521_115935.jpg

Edytowane przez Audikomaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź tą rynnę z tylu spod zderzaka zmien ï włóż Oryginalny tłumik od 1.8 turbo


włóż przedni zderzaka jej od polifta od razu nabierze uroku auto

Edytowane przez chudy30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jest czas zeby po robić przy audi. :D

f5xm4gtl.jpg

Jakość zdjęcia nie powala ale coś widać. Na dniach poszła troche w dół zostały założone polakierowane na czarną perłe alusy.

Został też polakierowany środek lamp przednich na czarno i założony centralny zamek. W najbliższym czasie wlecą szyby w prądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tych felgach beda pasowac wizualnie https://www.olx.pl/oferta/felgi-s-line-18-5x112-5x100-touran-passat-golf-audi-CID5-IDhTKAt.html#fb0de73567   . Bo chce załozyc jakies 18 ale nie moge sie zdecydowac jakie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Audikomaniak napisał:

Co sądzicie o tych felgach beda pasowac wizualnie https://www.olx.pl/oferta/felgi-s-line-18-5x112-5x100-touran-passat-golf-audi-CID5-IDhTKAt.html#fb0de73567   . Bo chce załozyc jakies 18 ale nie moge sie zdecydowac jakie 

 

Te felgi niestety sobie odpuść. Moim skromnym zdaniem są o wiele gorsze niż te, co masz obecnie. :)


A co do autka to działaj dalej z chęcią popatrzę na rozwój. Wrzuć może jakieś fotki od środka, a i fotki z zewnątrz przydałoby się poprawić jakimś lepszym sprzętem, ale na razie pogoda nie sprzyja fotografom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świerze zdjecia bedą na dniach jak bedzie troche czasu . Otatnio wlecialy tez nowe boczki z polifta i przy okazji elektryka na przód. Licznik z pełnym fisem i kierownica od eski czeka na obszycie i założenie. Przy okazji został zakupiony nowy gwint MTS może nie jakiś rewelacyjny ale narazie wystarczy. Został też kupiony swap na 1.8T obecnie silnik jest rozebrany na częsci pierwsze i pomału robie kompletny remont.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ppatryk napisał:

Te felgi niestety sobie odpuść. Moim skromnym zdaniem są o wiele gorsze niż te, co masz obecnie.

Też tak sądzę, ale felgi to kwestia gustu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostro działasz z modami. Oby tak dalej. A co do felg to mogę Ci sprzedać moje czarne 18" :)

anzio1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda dzisiaj pozwoliła na male mycie. Może z wierzchu wizualnie nie jest piękna ale zacząłem od srodka i serca samochodu. Na dniach zostanie zamontowana konsola środkową z polifta. Lakierowanie zostawiam na sam koniec. Na zimę tez ja podnioslem żeby zderzaka gdzieś nie zostawić. 

IMG_20170126_150505.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych stalówkach wygląda identycznie jak moja rudzinka :kox:

powodzenia w modach! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy audiczka czeka na wiosne i pierwsze dni ciepła. Narazie są szykowane i zbierane części zeby tylko jak bedzie ciepło było mozna troche przy niej czasu spedzic. Gwint leży i czeka przy okazji została kupiona też konsola z polifta, zderzak z polifta po przejsciach i zamówiony został nowy materiał na podsufitke (czarny) bo obecny cały sie odkleił.

IMG_20161223_003617.jpg

 

7326298_IMG_20170205_155041.jpg

Edytowane przez Audikomaniak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym czasie doczekałem się w końcu zmiany silnika zostało wsadzone 1.8 t narazie seryjne 150 km z czasem zamierzam zrobić 200 z hakiem. Zostało zmienione alu ponieważ tamte co miałem okazało się że były po sporych przejściach. Nie posiadam zdjęć ale została zamontowana tez konsola środkowa z polifta, czarna podsufitka, siedzenia z polifta i podłokietnik . Na zdjęciu widać ze tył lekko niżej siedzi bo narazie miałem czas żeby na tył tylko założyć gwint a przód musi kilka dni poczekać.  

image1492189390893.jpg

image1492712929731.jpg

image1495383178970.jpg

IMG_20170521_115935.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2017 o 23:07, Audikomaniak napisał:

Po dłuższym czasie doczekałem się w końcu zmiany silnika zostało wsadzone 1.8 t narazie seryjne 150 km z czasem zamierzam zrobić 200 z hakiem. Zostało zmienione alu ponieważ tamte co miałem okazało się że były po sporych przejściach. Nie posiadam zdjęć ale została zamontowana tez konsola środkowa z polifta, czarna podsufitka, siedzenia z polifta i podłokietnik . Na zdjęciu widać ze tył lekko niżej siedzi bo narazie miałem czas żeby na tył tylko założyć gwint a przód musi kilka dni poczekać.  

image1492189390893.jpg

image1492712929731.jpg

image1495383178970.jpg

IMG_20170521_115935.jpg

felga 17 czy 18 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...