Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 B5 Silver by Boosman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Czas przedstawić moją bryczke , mianowicie A4 : )

Rok 1999

Silnik 1.6

Klima , abs , xenony itp : )

Zawieszenie gwitnowane , i poszła na dól :)

i tutaj mały problemik przy takim obniżeniu przy skrecaniu jak jade w dwójke delikatnie mi obciera , za miekki gwint (MTS) ? czy może gumy usztywniające włożyć , czy podnieśc do góry :(

b596743478a5f04bgen.jpg

821cd42711f7272bgen.jpg

20a694db8c84c049gen.jpg

Komentować wady i zalety , i jakie tu Alu widzicie, bo ja jakiś grafit z rantem hm ?? :decayed:

Opublikowano

Siema ładny polift jednak wrzucił bym znaczek w grill ori chrom ale to kwestia gustu .jakie masz opony i koła że na takim setupie obciera. ...???co do felgi w graficie z rantem wg mnie super pomysł do srebrnej budy 0c264e8b4ccc87cccdc8de5cd75cc913.jpg

Ja mam tak i mi się widzi lecz oczywiście kwestia gustu .....szerokości i bezawaryjnosci

P.s tak wiem koza

Edytowane przez sebidi

Opublikowano
  • Autor

225/45/17 dobrze czy źle ?

ET 35

8J

na zakrecie np obciera , jak proste koła to nie , tylko jak koło skrecone to o rant co by poradzic ?

Ładnie wyglada , ale gleby brakuje u Cb : )

Opublikowano

Ja mam takie same felgi z tym ze ooony 215/50

Wydaje mi się ze te 225 za szerokie na gwint u kuzyna tez było 225 i tarlo w zakrętach po zmianie na 215 nastała cisza i można było jeszcze zejść w dół

Przed zmianą opon w Kuzaja b5 potrafiło wywinac blotnik i trzeba było zaklepywac et 35 jest mocno wystawione do zewnątrz w stosunku do ori dedykowanych kółek aczkolwiek wg mnie najlepiej wygląda bo nie potrzeba dystansow felgi są praktycznie na równo z blotnikiem

Opublikowano
  • Autor

Wiec zmienic na nowe gumy 215/50 ? To pewnie nawet lepiej się jeździc będzie bo na koleinach jest ciężko :D no i profil 50 troche wiecej gumy ;) zobaczymy niedlugo kupie oponki i dam znac a co wy panowie na to gdyby lampy przód w Black

Opublikowano

Będzie to samo co na 225/45 czyli balon obcierający.

Jak masz gwint to pakuj koło 18'

Opublikowano
  • Autor

I na 18 bedzie spokoj ? Nawet przy glebie?

Opublikowano

Będzie to samo co na 225/45 czyli balon obcierający.

Jak masz gwint to pakuj koło 18'

U kuzyna nie trze na 215....18 i 1.6..proszę cię. .na 17 juz ledwo jedzie
Opublikowano
  • Autor

a duża ma glebe kuzyn ? , nie jestem za 18 , 17 świat na ten silnik : )

i mi taki silnik wystarczy do zabawy mam samuraia :D

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

Żadne grafiti sriti itd, psikaj na czarny mat i zobaczysz jaka kosa (czyt. gansterka) będzie.

Ma taką samo tylko ze jeszcze srebne obwódki w szybach i czarna felga robi robote.

Opublikowano
  • Autor

Te felgi na czarny mat ? myslisz że było było ładnie ? masz foto swojej ?


Ja myślałem nad tym

:hi:

Bhiv9a.jpg

Albo takie , tylko środek w grafit pomalowac : )

VRZPXX.jpg

Edytowane przez Boosman

Opublikowano

a duża ma glebe kuzyn ? , nie jestem za 18 , 17 świat na ten silnik : )

i mi taki silnik wystarczy do zabawy mam samuraia :D

Musze zmierzyć ale palca nie wsadzisz pomiędzy blotnik a opone
Opublikowano
  • Autor

no własnie tak bym chciał

wiec musze opony zmienic tak ?

Opublikowano

225 jest za szerokie na 17 8j nawet 205 zakładają..18 cali nie bierzemy pod uwagę bo ten 1.6 to już na 17' ma pod górkę .chociaż ja tam nie narzekam wyroslem juz z szybkich i wściekłych :-)

Opublikowano
  • Autor

ja też wyrosłem :D z gleba i tak nie poszlejemy , a przynajmniej za 80zł robie prawie 400km :D tu i tam sie szlajam :)

Oki wiec szukam gum 215

Opublikowano

Jak znajdziesz 205 to jeszcze lepiej mniejsze opory toczenia mini naciąg i możliwość zejścia niżej

Edytowane przez sebidi

Opublikowano
  • Autor

205/50/r17 ?


Tez mnie przekonuje srebrny znaczek , jutro bedzie : ) ) :grin:


Panowie a 18 ? jaka opona ?

215/45/r18 ? bedzie ok ??

Opublikowano

215/40 albo 205/40

Opublikowano

Ja mam na 18 225/40

Opublikowano
  • Autor

Znaczek silver jest ,klubowa naklejka również,wieczorem beda foty.

Wczoraj ulecial krociec od parownika czekam na nowy;)

I nie wiem co z tymi felgami czy coś z rantem czy te na grafit

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.